Ana Sayfa Türkiye Siyaseti 7 Eylül 2020

Yılmaz’dan Flaş Açıklama

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk YILMAZ : ” Ardahan’dan Anadolu’ya, köy, kasaba ve şehirlerde halkın yanında olacağım. Kucaklaşma zamanı geldi.” dedi.

Yenilik Partisi Egemenlik Meclisi, Siyasi Etik Kurulu, Merkez Danışma Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu ve Komisyon Başkanları bu gün başkent Ankara’daki Genel Merkezinde Genel Başkan Ardahan Milletvekili Öztürk YILMAZ’ın başkanlığında toplandı.
Parti içi durum ve değerlendirmelerin yapıldığı toplantıların sona ermesinden sonra Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk YILMAZ, Basın Mensuplarına şu düşüncelerini dile getirdi :

“Yakın bir sürede kurduğumuz siyasi partimiz Yenilik Partisi, Türkiye’de var olan tüm siyasi partilerin hiç birine uymayan bir partidir. Diğer siyasi partiler halka kliklestirilmiş, bilinen sıfatlara uydurmaya çalışıyor. Bizi bir yerlere yerleştiremiyorlar ve bundan dolayı kızıyorlar. Sağcı değiliz, solcu değiliz. Ne Sünnî ne de Alevi… Türkiye’nin geleceğini masaya koyan Yenilik Partisiyiz. Doğduğum köyümden, Ardahan’dan başlayarak köy-köy, kasaba ve Şehirlerde başta Anadoludan başlayarak kucaklamaya koşuyorum.” dedi.

Genel Başkan Öztürk Yılmaz ayrıca ” Yenilik Partisi, değişik bir model ile kurulmuş bir siyasi partidir. Diğerleri ile hiç bir zaman aynı çerçevede olmayacak bir partidir. Hiç bir yakınlığı dahi olmamıştır. Olmayacaktır. Biz Halkın yanında olacağız. Ardahan’dan başlayarak arazideyiz” dedi.
Öte yandan başta Istanbul, Ankara ve Izmir’deki il ve ilçe başkanlıklarının kurulması çerçevesinde de çalışmalar başlatıldı.

Emre Aygen
Yenilik Partisi Egemenlik Meclis Üyesi ve Genel Başkan Yardımcısı

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp