Ana Sayfa Gündem 24 Ocak 2021

Yenilik Partisi’nde Dikkat Çeken Atama

Öztürk Yılmaz liderliğinde kurulan Yenilik Partisi’nde İl ve İlçe Teşkilatlanmalar devam ederken, Maltepe İlçe Başkanlığına Aykut Aksu getirildi.

Yenilik Partisi’de atamalar devam ederken her kadrosunda kadınları ve gençleri ön planda tutması dikkatlerden kaçmıyor.  Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz parti kurulmadan önce  yazmış olduğunu manifestoda ve açıklamalarında , partisini kurduğuna  gençleri ve kadınları siyasi olarak  ön planda tutacağını defalarca ifade etmişti.

Yenilik Partisi’nde atamalara bakıldığı zaman, genel olarak kadınların ve gençlerin görevlendirilmesi Genel Başkan Öztürk Yılmaz’ın kadınlar ve gençler konusunda söylemlerinin lafta olmadığı açık şekilde görülüyor.

Yenilik Partisi’nde il ve içle teşkilatlanmaları devam ederken,  Maltepe İlçe Başkanlığına Aykut Aksu atandı.  Aksu’nun çok genç olması dikkatlerden kaçmadı.

Ayku Aksu yaptığı açıklamada; “Ben genç yaşımda Yenilik Partisi’de ilçe başkanı oldum. Beni bu güzel göreve layık gören Genel Başkanım Sayın Öztürk Yılmaz’a çok teşekkür ederim. Artık Tükiye’de YENİLİK zamanı geldi. Tüm gençleri Yenilik Partisi’ne davet ediyorum.” şeklinde ifadelerde bulundu.

 

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp