Ana Sayfa Gündem, Öztürk Yılmaz, Politika 13 Kasım 2022

YENİLİK PARTİSİ KURULTAYINA YOĞUN İLGİ! SALONU İNLETTİLER!

Atatürk Spor Salonu Kültür ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilen Yenilik Partisi 1. Olağanüstü Büyük Kurultayına yoğun ilgi gösterildi.

Yenilik Partisi 1. Olağanüstü Büyük Kurultayı coşkulu bir şekilde başladı. Kurultaya partililerin yanı sıra kendi imkanlarıyla gelen çok sayıda vatandaş katıldı. Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz bu kurultay ile birlikte yeni bir dönemi başlattıklarını duyurdu.

“ÖZTÜRK YILMAZ GELECEK” SLOGANLARI SALONU İNLETTİ

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’ın konuşması öncesinde salonu dolduran partililer yaptıkları tezahüratlarla salonu inletti. Yenilik Partisinin seçim şarkısını seslendiren partililer bir ağızdan, “Diktatör gidecek, Bu düzen bitecek, Öztürk Yılmaz gelecek” dedi.

YENİ DÖNEMİ BUGÜN BAŞLATIYORUZ

Kurultay konuşması öncesinde gazetecilere açıklama yapan Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “Bugün kurultayımızla birlikte Türkiye siyasetinde yeni bir dönemi başlatıyoruz. Yeni dönemle birlikte Türkiye’de vatandaşlarımızın tercih edeceği güçlü alternatifi ortaya koyuyoruz. Bugünden itibaren aldığımız seçime girme hakkıyla beraber iktidar olma yolumuz açılmıştır. Seçimlerde hedefimiz halkımızın desteğiyle iktidar olmaktır.” dedi.

 

 

 

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp