Ana Sayfa Gündem, Öztürk Yılmaz, Politika 21 Mayıs 2022

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’dan ses getiren esnaf ziyareti! Kırıkkale de Yenilik İstiyor!

Vatandaşların ve esnafların sorunlarını dinleyen ve çözüm yollarını açıklayan Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’ın Kırıkkale’de yaptığı…

Vatandaşların ve esnafların sorunlarını dinleyen ve çözüm yollarını açıklayan Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’ın Kırıkkale’de yaptığı esnaf ziyareti ses getirdi.

2023 seçimlerinde iktidar olma hedefiyle yola çıktıklarını açıklayan Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’ın esnaf ziyaretlerine vatandaşlar büyük ilgi göstermeye devam ediyor.

ESNAFIMIZ YENİLİK PARTİSİ İKTİDARI İLE REFAHA ULAŞACAK

Esnafların sorunlarını dinleyerek ürettikleri çözüm yollarını aktaran Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, esnafın bitik halde olmasına gönüllerinin razı gelmediğini ve bundan dolayı Türkiye’de esnaflık yapan herkesin Yenilik Partisi iktidarı ile istedikleri refaha ulaşacaklarını dile getirdi.

HER GEÇEN GÜN GELEN YENİ ZAMLAR HAYATI YAŞANMAZ HALE GETİRDİ

Kırıkkale’de esnaf ziyaretinde bulunan Öztürk Yılmaz’a vatandaşlar, “Ekonomik olarak bitme noktasına geldik. Sorunlarımızı dinleyen siyasiler çözüm yolları üretmekten ziyade bize sadece vaatlerde bulunuyor. Her geçen gün gelen zamlar bu hayatı yaşanmaz hale getirdi.” Dedi.

YENİLİĞİ HER YERE GÖTÜRMEK İSTİYORUZ

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “Biz de vatandaşlarımızın ve esnafımızın rahat bir nefes alması için çabalıyoruz. Biz de yeniliği her yere götürmek istiyoruz. Yenilik Partimiz bugün Kırıkkale’de ve vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm bulmak için çalışıyor. Vatandaşımız ve esnafımız bize destek verirse 2023 seçimlerinde Yenilik Partisi iktidarı ile rahat bir nefes olacak.” Şeklinde konuştu.

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp