Ana Sayfa Gündem, Öztürk Yılmaz, Politika 5 Aralık 2021

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’a vatandaşlardan destek sözü! Sonuna kadar yanındayız

Ankara’da Altınpark Fuar alanında düzenlenen tanıtım günlerine katılarak vatandaşlarla sohbet eden Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’a vatandaşlardan destek sözü geldi. Daha öncesinde AK Parti’ye oy verdiğini dile getiren vatandaşlar bundan sonra Yenilik Partisi’ne oy vereceklerini açıkladı.

Her geçen gün siyasi iktidar ve kukla muhalefet ülke yönetiminden ziyade kısırlaşmış siyasi tartışmalar içinde yer alırken, vatandaşın desteği ve üretilen projelerle Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’a ilginin büyüyerek çoğaldığı görüldü.

VATANDAŞLARDAN YILMAZ’A DESTEK SÖZÜ

Vatandaşlarla Ankara’da bulunan Altınpark Fuar alanında düzenlenen tanıtım günlerine katılan Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşlarla sohbet eden ve selfie çekilen Öztürk Yılmaz’a vatandaşlar destek sözü verdi. Daha önce Adalet ve Kalkınma Partisi’ne (AKP) oy verdiğini dile getiren bir vatandaş, “Bundan önce hep AKP’ye oy verdim ama şimdi sana oy vereceğim. Aile olarak çok sayıda oyumuz var ve hepsi de senin” ifadelerini kullandı.

ESNAFLARDAN ALIŞVERİŞ YAPIP HAYIRLI İŞLER DİLEDİ

Esnaflarla da sohbet eden Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, hayırlı işler dileyerek esnafın halini sordu. Esnaflarla sohbet ettikten sonra da alışveriş yapan Yılmaz’a da esnaflar sarılarak destek verdi.

ARDAHAN BELEDİYE BAŞKANI ÖZTÜRK YILMAZ’I GÖRÜNCE KAÇTI

Daha önce Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’a sataşan Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir fuar alanında Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz ve ekibini görünce yanında bulunan ekibi ile birlikte fuar alanından kaçtı.

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp