Ana Sayfa Gündem, Magazin, Öztürk Yılmaz, Politika 16 Ekim 2023

Yenilik Partisi Çalıştaylarına devam ediyor! Çalışanların Sorunları Çalıştayı yapıldı! 

 Çalıştaylar ile Türkiye’de yıllardır çözülemeyen konuları masaya yatırarak çözüm yolları arayan Yenilik Partisi’nde Teknoloji, Seçim Güvenliği ve…

 Çalıştaylar ile Türkiye’de yıllardır çözülemeyen konuları masaya yatırarak çözüm yolları arayan Yenilik Partisi’nde Teknoloji, Seçim Güvenliği ve Anayasa çalıştayının ardından Çalışanların Sorunları Çalıştayı yapıldı. Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’ın başkanlığında gerçekleştirilen çalıştay da bu sefer çalışanların sorunları ele alındı. 

TÜRKİYE’NİN KANAYAN YARASINA ÇALIŞTAY MERHEMİ 

Yenilik Partisi Çalıştaylar yaparak Türkiye’nin kanayan yaralarına merhem olacak çözüm yollarını masaya yatırmaya devam ediyor. Son olarak Genel Başkan Öztürk Yılmaz’ın katıldığı ve memur, sözleşmeli ve atanamayan öğretmenler, emekliler, uzman çavuşlar, belediye şirket işçileri, KİT taşeronu, güvenlik görevlileri, korucular, staj ve çıraklık çalışanlarının sorunlarının görüşüldüğü Çalışanların Sorunları Çalıştayı yapıldı. 

YENİLİK PARTİSİ ÇALIŞANLARIN SORUNLARI ÇALIŞTAYI YAPILDI 

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, Çalışanların Sorunları Çalıştayı açılış konuşmasında, “Elimizden geldiği kadar memur, sözleşmeli ve atanamayan öğretmenler, emekliler, uzman çavuşlar, belediye şirket işçileri, KİT taşeronu, güvenlik görevlileri, korucular, staj ve çıraklık çalışanların sorunları ile ilgili duyarlılık göstermeye çalışıyoruz. Biz de bu çalıştay ile Mecliste uyuyanları uyarmak ve dikkatlerini bu sorunları üzerine çekmek için Çalışanların Sorunları Çalıştayı yapalım diyerek bugün burada toplanmış bulunuyoruz.“ dedi. 

 ÇALIŞANLARIN SORUNLARI GÜNDEME GETİRİLDİ 

 “Çalışanların sorunlarının yer aldığı bizim de bir torbamız ve torbamızın içinde memur, sözleşmeli ve atanamayan öğretmenler, emekliler, eski uzman çavuşlar, belediye şirket işçileri, KİT taşeronu, güvenlik görevlileri, korucular, staj ve çıraklık çalışanlar ile imar yasası var.” diyen Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “ Şu anda istense bu konuları bir torba pakete koyarlar ve çözerler ama bunu yapmıyorlar. Peki bu insanların sesini duyan var mı? Yok.  Bu toplantıdan sonra torba yasa olarak içinde neler olması gerekiyorsa onlar görüşülecek ve yetkililere iletilecektir. İlgili bakanlara bu konuları götürelim ve ilgilenmiyorlarsa ifşa edip rezil edelim.” ifadelerini kullandı.

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp