Ana Sayfa Ekonomi, Gündem, Öztürk Yılmaz, Politika 15 Ekim 2022

VATANDAŞLAR DERDİNİ ÖZTÜRK YILMAZ’A ANLATTI! AÇIZ AÇ… ALIM GÜCÜMÜZ YOK!

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, bugün ekibi ile birlikte Ankara’da esnafı ziyaret ederek esnaf ve vatandaşların derdini dinledi. Öte yandan Yılmaz vatandaşları ve esnafları 13 Kasım Pazar günü Ankara Ulus’ta bulunan Atatürk Kapalı Spor Salonu ve Sergi Sarayı’nda yapılacak olan kurultaya davet etti.

Ankara’da esnafı ziyaret ederek sorunları dinleyen Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşlar ekonomik konulardan dert yanarak, “Açız aç… Alım gücümüz yok” diyerek Öztürk Yılmaz’a dertlerini anlattı. Vatandaşların ve esnafların sıkıntılarını ilk ağızdan dinleyen Yılmaz, “Millet yenilik istiyor! Yenilik Partimiz halkla iktidar olacak.” İfadelerini kullandı.

HALKIMIZDAN DESTEK BEKLİYORUZ

Esnafların sorunlarına karşı Yenilik Partisi olarak geliştirdikleri projeleri anlatan Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “Türkiye’yi yeni bir döneme götürecek olan bizleriz. Halkımızla birlikte Türkiye’de yeni bir dönemi başlatacağız. Yenilik Partisi’ne halkımızdan destek bekliyoruz.” dedi.

MUHALEFET DE İKTİDAR DA BİRBİRİNİN AYNISI OLDU

Muhalefetin de iktidardan farkının kalmadığını açıklayan Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “20 yıldır iktidarı başımızda tutanlar aslında iktidarın eliyle yönetilen muhalefettir. Türkiye’de muhalefet kukladır ve hatta iktidarın aynısıdır. Bu muhalefet ve iktidardan kurtulabilirsek ülkemize yeniliği getireceğiz.” Şeklinde konuştu.

13 KASIM’DA KURULTAYA GİDİYORUZ

Vatandaşları ve esnafları 13 Kasım tarihinde yapılacak kurultaya davet eden Yılmaz, “13 Kasım tarihinde Yenilik Partimiz kurultaya gidiyor. Tüm vatandaşlarımızı ve esnafımızı kurultayımıza bekliyoruz.” Dedi.

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp