Ana Sayfa Öztürk Yılmaz 3 Ocak 2021

Vatandaşın Öztürk Yılmaz’a Olan Sevgisi Birilerini Fena Rahatsız Etti

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’ın cesareti ve haklın Yılmaz’a olan ilgisinden dolayı birileri çok fena rahatsız oldu.

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz sahalara inince, vatandaş tarafından yoğun ilgi görmeye başladı. Yılmaz’ın korumasız olarak, cesurca sahalara inmesi, vatandaşla iç içe olması , vatandaşın sorunlarını dinlemesi, vatandaşa karşı olan sevecen  ve mütevazi tavırlarından dolayı yoğun ilgi görmeye başlayınca bu durum birilerini oldukça rahatsız etti.

Öztürk Yılmaz 18 aralık 2020 tarihinde,  İstanbul Kartal’da yapmış olduğu  esnaf ziyaretinde, esnaflarla görüştüğü sırada, iki tane  Ychp provokatörü tarafından görüşme provoke  edilmeye çalışıldı. Yılmaz’a yapılan bu saldırı Fox Tv tarafından video üzerinde oynama yapılarak haber yapıldı. Öztürk Yılmaz’a yapılan hakaretlerin kesilip, Provokatörlerden bir tanesinin tahrik edici bir ses tonuyla ve el kol hareketleriyleSenin kafana çuval geçirdiler, Kılıçdaroğlu seni vekil yaptı .” demesi üzerine Yılmaz’ın provokatöre tepki verip söylediği  “Hadi Len”  sözü,  olayın üzerinden 15 gün geçmesi  ve  Yenilik Partisi Kartal İlçe Kongresine 2 gün kala Fox Tv tarafından gündeme getirilmesi çok dikkat çekti.

Olayın üzerinden 15 gün geçtikten sonra Fox Tv tarafından gündeme getirilmesi, Yılmaz’ın cesareti  ve halkın Yılmaz’a olan ilgisinden dolayı birilerinin oldukça telaşlandığını açık bir bir şekilde gösteriyor.

 

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp