Ana Sayfa Yazarlar 6.02.2020 76 Görüntüleme
TÜRKİYE VE RUSYA HALKLARI BARIŞ İSTİYOR

TÜRKİYE VE RUSYA HALKLARI BARIŞ İSTİYOR

Türkiye ve Rusya halkları, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Viladimir Putin’in, ülkelerinin karşılıklı menfaatleri çerçevesinde dostça davranışlarına alışmıştır ve bu davranışlarının da devamını istemektedir. Çünkü savaşın ülkelere faydası yoktur. Bu bağlamda;

Türkiye cumhurbaşkanı, söylemleri ve davranışlarıyla Rusya halkını ve başkanını incitmemelidir. Aynı şekilde Rusya devlet başkanı da Türkiye halkını ve cumhurbaşkanını incitmemelidir.

Rusya başkanının, Suriye politikası, Türkiye halkına zarar vermemelidir. Aynı şekilde Türkiye cumhurbaşkanın da Ukrayna politikası Rusya halkına zarar vermemelidir.

Rusya ile tarihin derinliklerine dayanan dostluklarımız vardır. Özellikle Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK dostlukların daim olması için kalıcı politikaları halkların zihinlerine işlemiştir. Barışın kıymetini bilmek halkları yaşatmak demektir. Türkiye Cumhurbaşkanının ve Rusya Cumhurbaşkanının dostluklarını ve barışı korumalarını bekliyoruz.

Türkiye Siyaseti’nin yeni oluşumu Hepimiz Buradayız Hareketinin Lideri Ardahan Bağımsız Milletvekili Öztürk Yılmaz, 5 Şubat 2020 tarihli Türkiye Büyük Millet Meclisinde düzenlediği  basın toplantısında ki, Suriye önerisini, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ivedilikle uygulamaya koyması hayati önem taşımaktadır.

  • Bu duygu ve düşüncelerle sağlık, bolluk, kendinizle, ailenizle, ülkemizle ve dünya ile barışık kalınız. Efendiler.

Yazar Hakkında

Adı Soyadı:

Mesleği:


Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp