Ana Sayfa Politika 16 Mayıs 2021

Solgar İle Bağışıklığınızı Güçlendirin!

Solgar İle Bağışıklığınızı Güçlendirin! Vücudun diğer tüm sistemlerinin sağlıklı işleyebilmesi için güçlü tutmamız gereken sistem bağışıklıktır. Bağışıklık…

Solgar İle Bağışıklığınızı Güçlendirin!

Vücudun diğer tüm sistemlerinin sağlıklı işleyebilmesi için güçlü tutmamız gereken sistem bağışıklıktır. Bağışıklık sistemi ne kadar güçlü ve sağlıklı olursa vücudumuz da o kadar sağlıklı ve enerjik olur.

Sağlıklı yaşamın en temel adımı güçlü bir bağışıklık sistemidir. Peki bağışıklık sistemini güçlendirmek için neler yapılabilir? Hemen açıklık getirelim…

  • Düzenli egzersiz
  • Kaliteli-düzenli uyku
  • Dengeli ve sağlıklı beslenmek
  • Bol su tüketimi
  • Stresten kaçınmak

Tüm bu maddelerin yanı sıra bağışıklık sistemini güçlendirmek için zaman zaman takviye edici gıdalardan da destek alabilirsiniz. Çünkü günümüzde değişen yaşam ve çalışma koşulları bu maddelerden bazılarını eksik yapmamıza neden olabilir. Bu nedenle de gıda takviyesi kullanabilirsiniz. Takviye edici gıda, genel anlamıyla beslenme düzeninin yetersiz kaldığı durumlarda alınır. Bağışıklık sistemini güçlendirmek, bireyin kendini daha enerjik hissetmek gibi amaçla da tercih edilmektedir. Takviye edici gıda markaları arasında ise en çok bilineni ise Solgar’dır.

Solgar ürünleri normal beslenme düzeninize ek olarak tüketilmektedir. 500’den fazla mineral, vitamin, multivitamin gibi doğal gıda takviye çeşitlerini geliştirerek deneyenlerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Bu doğrultuda da ilerleyerek yüksek kalitede ürünler sunmaya devam etmektedir.

Solgar, tüm ürünlerini kendi üretim tesislerinde son teknolojilerle geliştirmektedir. Ürünlerin içeriğinde nişasta, şeker, tuz mevcut değildir. Organik tarım desteğiyle üretimleri yapmaktadır. Solgar kullananlar tarafında da sıklıkla tavsiye edilen markalardandır. O halde gelin markanın başlıca takviye edici gıda ürünlerine göz atalım…

Solgar Omega 3

Omega 3 balık yağı genellikle ton, hamsi, ringa, uskumru gibi yağlı balıkların dokularından elde edilir. Solgar omega 3 yağ asidi içerine sahip hayvansal bir yağdır. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine önemli ölçüde katkıda bulunur. Ürün içeriğinde şeker, nişasta ve tuz bulunmamaktadır, tamamen organik özlerle harmanlanmıştır. Omega 3’ün eksikliğinde vücutta bir takım problemler ortaya çıkabilir, hem bu durumu önlemek hem de daha sağlıklı hissetmek için düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir.

Solgar VM-2000

Vegan ve vejetaryenler için geliştirilmiş takviye edici gıdadır. Solgar vm 2000 içeriğinde şeker bulunmamaktadır, organiktir.

Siz de tüm Solgar takviye edici gıda çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

 

 

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp