Ana Sayfa Öztürk Yılmaz 21 Ocak 2021

Öztürk Yılmaz’dan Vatandaşa büyük destek

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz Kar Kış demeden sahalarda esnafları ziyaret ederek esnafları sorunlarını dinliyor. Öztürk Yılmaz Çubuk Canlı Hayvan Pazarını ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.

Vatandaşın en çok desteğe ihtiyacı olduğu pandemi dönemde zamanının büyük bir çoğunu vatandaşa ayıran Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, bu gün Ankara’nın Çubuk İlçesindeki canlı hayvan pazarını ziyaret etti.

Öztürk Yılmaz’ın korumasız bir şekilde  pazara girmesi vatandaşın yoğun ilgisine neden olurken, pazar esnafı daha önce böyle bir şey görmediklerini, ilk defa bir parti liderinin korumasız bir şekilde vatandaşın arasında gördüklerini bu durumdan çok memnun olduklarının ifade ettiler.

Pazar esnafı sohbet eden Öztürk Yılmaz, esnafa durumlarını sorduğunda, esnaf gerek yem fiyatlarının çok yüksek olması gerekse yurt dışından gelen ithal et yüzünden, satışların durgun olduğunu zarar ettiklerini belirtirtiler.

Öztürk Yılmaz ;“Türkiye’de tarım ve üretim bitmiş durumda. Çiftçiye üreticiye hiç bir şekilde destek yok. Yem fiyatları çok yüksek olması ve dışarıdan ithal et getirilmesi hayvan üreticisini komple bitirmiş durumda. İthal et kesinlikle yasaklanmalı. Üretim olmadan hiç bir şey olmaz. Yenilik Partisi olarak önceliğimiz her zaman Yerli Üretim olacak. ” şeklinde ifadelerde bulundu.

 

 

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp