Ana Sayfa Gündem, Öztürk Yılmaz, Politika 30 Ağustos 2021

Öztürk Yılmaz’dan gündeme bomba gibi düşen 30 Ağustos açıklaması! Sulandırmak isteyen insanlar kahrolsun

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’dan 30 ağustos ile ilgili gündeme bomba gibi düşen bir açıklama geldi.

TV100 ekranlarında yayınlanan Güne Bakış programında canlı yayın konuğu olan Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, 30 Ağustos zafer bayramı ile ilgili çok dikkat çeken bir açıklama yaptı.

ORDU TÜRK KOMUTAN TÜRK!

“Bu zafer Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli zaferlerinden bir tanesidir.” diyen Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “Atatürk Sakarya’nın hemen yanında 100 km büyük bir hat oluşturmuştur. Biz hep Çanakkale savaşını destansı överiz haklı olarak ama Sakarya’daki zaferi ondan daha az önemliymiş gibi genelde böyle bir takdim edilmese bile böyle bir durum yaşarız. Ama ben kardeşlerime bu hattı gezmelerini rica ediyorum. 100 km hatta savaşanlar Türk, ordu Türk, asker Türk, yoksulluğu çeken Türk ve burada direnen Türk. Çanakkale’de biliyorsunuz ölen bizi ama başımızdakiler Alman komutanlardı ve yabancılardı. Ama buradaki tamamen bize ait büyük bir zafer.” dedi.

SULANDIRMAK İSTEYEN İNSANLAR KAHROLSUN

Öte yandan Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’ın açıklamalarının devamı şöyle:

234 yıl geriledikten sonra Atatürk orada gerilemeyi kesmiştir. Alternatif tarih yaratmak isteyenler bu dönemi görmek istemeyenler, ihvancılar ve siyasi İslamcılar bu dediklerimi anlayamazlar. Bu millet Türk’tür ve Türk milletidir, bu al bayrağı kıyamete kadar göklerde dalgalandıracaktır. Hiç kimse bunu sulandırmaya kalkışmayacaktır. Emin olun siyasi iktidarlar değiştikten sonra bunlar da değişecektir ama biz bunların kimler olduğunu ve bu zaferleri nasıl sulandırdıklarını, önemli günlerin altlarını nasıl boşalttıklarını biliyoruz. Yaşasın Türk milleti, yaşasın Cumhuriyet, Yaşasın bu ülkeye bedel ödeyen insanlar. Ve bunu sulandırmak isteyen insanlar kahrolsun.

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp