Ana Sayfa Gündem, Öztürk Yılmaz, Politika 19 Ağustos 2023

Öztürk Yılmaz’dan CNN Türk’e tepki! Umarım teknik yazım hatasıdır

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, CNN Türk’ün skandal hatasına sosyal medya üzerinden tepki gösterdi. CNN Türk’ün…

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, CNN Türk’ün skandal hatasına sosyal medya üzerinden tepki gösterdi.

CNN Türk’ün Türk askerlerini “Türkiye Askerleri” olarak lanse etmesi skandalına Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “CNN Türk de HÜDAPAR’laştı.” başlığıyla attığı twitle tepki gösterdi.

UMARIM TEKNİK YAZIM HATASIDIR

CNN Türk, “Türk Askerine ” Türkiye Askerleri” dedi. Sanki Yunan askerini haberleştiriyor gibi utanç verici bir dil kullandı.” diyen Öztürk Yılmaz, “Umarım teknik yazım hatasıdır.” ifadelerini kullandı.

KKTC DEVLETİNE SELAM OLSUN!

Yakında Türk Bayrağı için de ”Türkiye Bayrağı”  derlerseler şaşmayın.” diyen Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “Siyasal islamcılar, Türk kelimesinden nefret ettikleri kadar, şeytandan nefret etmiyorlar!  Bu  bir ruh hastalığıdır. Bu hastalık, basının diline de yayıldı. BM askerlerini dozerle atan Türk Askerinin güvenlik şemsiyesindeki KKTC Devleti’ne selam olsun!  Kıbrıs’taki Türklerin  başardığını biz de göçmenleri aynen böyle kovarak yapacağız.” şeklinde konuştu.

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp