Ana Sayfa Dünya, Gündem, Öztürk Yılmaz, Politika 30 Mayıs 2022

ÖZTÜRK YILMAZ: YENİLİK PARTİSİ TÜRKİYE’NİN SORUNLARINI ÇÖZMEK İÇİN YOLA ÇIKTI

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’ın katılımıyla Eskişehir’de Yenilik Partisi il kongresi vatandaşların ve parti üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Öztürk Yılmaz katıldığı il kongresinde yaptığı açıklamada, “Yenilik Partisi şu anda Türkiye’de vatandaşın ve esnafın sorunlarını çözmek için yola çıktı.” İfadelerini kullandı.

Yenilik Partisi Türkiye’nin dört bir yanında teşkilatlanma çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Eskişehir’de Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’ın katılımıyla Eskişehir’de Yenilik Partisi il kongresi yapıldı.

ESNAFIN VE VATANDAŞIN SORUNLARINI YENİLİK PARTİSİ İLE ÇÖZECEĞİZ

Kongre öncesinde vatandaşların sorunlarını dinleyen ve Hamamyolu esnaflarını ziyaret eden Öztürk Yılmaz, “Yenilik Partimiz Türkiye’ye olduğu gibi Eskişehir’e de yeniliği getirecek. Yenilik Partisi ile Eskişehir de yeniliğe kavuşacak. Eskişehir’de yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına çözümler üretecek ve esnafımızın sıkıntısını biz gidereceğiz.” Dedi.

BEN HEDEFİ NET OLAN BİR İNSANIM

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz Eskişehir İl Kongresinde yaptığı konuşmada, “Siyaset bir ideal, eğitim, görgü işi, hedef konusudur. Bir amacınız olacak. Niçin yaşıyorsunuz? İnsanın bir amacı yoksa yolu hep dolambaçlıdır. Ben hedefsiz insanlardan hep korkarım. Niçin çalıştığını, kime çalıştığını bilmeyen insanlardan korkarım. Çünkü hedefi belli olan insanlar iyi ya da kötü topluma bir seçim sunarlar. Ama hedefi belli değilse kimin için ve ne için çalıştığını bilemezsiniz. Ben hedefi net olan bir insanım. Sözü dolambaçlı söylemeyi sevmiyorum.” dedi.

DİKTATÖR VE KUKLALARI VAR! BEN BUNA İSYAN EDİYORUM

“Bu eski sisteme, bizi davar yerine koyan bu anlayışa başkaldırıyorum, isyan ediyorum.” diyen Öztürk Yılmaz’ın açıklamasının devamı şöyle:

Bu sistemin bize hiçbir faydası olmadığını görüyorum. Halkımıza hiçbir faydası olmayan bu sistemi Yenilik Partisi olarak biz yıkacağız. Çünkü ben sistemin değişmesi için uğraşıyorum. Bana, “Erdoğan’ın karşısındasın da bu altılı ganyanda yer alıyor musun?” diyorlar. Yazıklar olsun size, ya yazıklar olsun. Hala bu altılı ganyanı anlamamışsınız. Bunları da Erdoğan oluşturdu. Diktatör var, yiyicileri, muhtarları, kaymakamları, valileri, iş adamları, rektörleri, bürokratları, her şeyi var da kukla muhalefeti yok mu diyorsunuz?

BİZ HER YERDEYİZ!

Türkiye’de Erdoğan başta kalsın diye perde arkasından oluşturulmuş senaryonun oyuncuları bunlar. Bakın, ben bunun için isyan ettim. Bunun için ihraç edildim. Bunun için taşlandım. Bunun için yollara düştüm. Dişimden, tırnağımdan, biriktirdiğimiz bu yolda harcıyorum. Benim üstümde Allah’tan başka hiçbir şeyin otoritesi yok. Benim üstümde FETÖ’cülerin otoritesi yok. Benim üstümde PKK’nın otoritesi yok. Benim üstümde AKP’nin, CHP’nin, İYİ Parti’nin diğer bir başka partinin otoritesi yok. Benim üstümde Allah’ın koruması ve milletin duası var. Bu nedenle biz Bitlis’teyiz, Bingöl’deyiz, Diyarbakır’dayız ve her yerdeyiz.

TÜRKİYE’DE SİYASET ARTIK İKİYE AYRILIYOR! NAMUSLULAR VE NAMUSSUZLAR!

Türkiye’de siyaset artık ikiye ayrılıyor. İyiler, kötüler, namuslular, namussuzlar, doğrular, eğriler, insan gibi yaşamak isteyenler, insan gibi yaşamak isteyenleri esir alanlar. Türkiye’deki siyaset çizgisi budur. Türkiye’de olması gereken de budur çünkü bütün o saydığımız etnik, mezhebi ve diğer şeyler aslında onlar aynı tabaktan yiyorlar. Biri din istismarı yapıyor, diğeri Türkçülüğün istismarını yapıyor.

İlginizi çekebilir

Myanmar’da askeri darbe

Myanmar’da askeri darbe

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp