Ana Sayfa Gündem, Öztürk Yılmaz, Politika 12 Mayıs 2022

ÖZTÜRK YILMAZ: YENİLİK PARTİMİZ DESTAN YAZACAK!

Bitlis’e il kongresine katılmak için yola çıkan Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, yol üzerinde spontane uğradığı Bingöl’de vatandaşların büyük sevgi gösterisi ile karşılaştı.

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’ın il kongresi için gittiği illerde yaptığı esnaf ziyaretleri mitinge dönüşmeye devam ediyor.

ÖZTÜRK YILMAZ’A BÜYÜK SEVGİ GÖSTERİSİ!

Vatandaşların sorunlarını dinleyerek esnaf ziyaretleri yapan Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, yaptığı açıklamalarla ülke gündeminde bulunan sorunları Yenilik Partisi’nin çözeceğini dile getirerek, “Yine program yapmadan bir ziyaret yaptık! İlgi müthiş! Yenilik Partimiz destan yazacak!” ifadelerini kullandı.

YENİLİK PARTİSİ A’DAN Z’YE YENİLİĞİ GETİRECEK

Öte yandan esnaflarla sohbet eden Öztürk Yılmaz, iktidara geldiklerinden A’dan Z’ye yeniliği ülkenin en ücra köşesine kadar götüreceklerini belirterek, “Yenilik Partisi ile ülkemizin en ücra köşesine kadar yeniliği götüreceğiz. Eskimiş ve işe yaramayan tüm sistemleri geride bırakıp yeni projeler, yeni yüzler ve yeni sistemlerle ülkemizi ayağa kaldıracağız.” dedi.

İlginizi çekebilir

OdaTV’ye erişim engeli geldi

OdaTV’ye erişim engeli geldi

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp