Ana Sayfa Gündem, Öztürk Yılmaz, Politika, Sağlık 6 Eylül 2021

Öztürk Yılmaz: Yapılanlar kabul edilemez!

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz tvNET ekranlarında canlı yayınlanan Serhat İbrahimoğlu’nun sunduğu Net Bakış programına canlı yayın konuğu oldu.

tvNET ekranlarında canlı yayınlanan Serhat İbrahimoğlu’nun sunduğu Net Bakış programına katılan Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, gündemdeki son konular hakkında önemli açıklamalar yaptı.

ÖZTÜRK YILMAZ’DAN AŞI AÇIKLAMASI

Programın başında tartışılan aşılarla ilgili düşüncesini açıklayan Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “Ben aşı olmadım, olmayı da düşünmüyorum. Dünya genelinde ve ülkemizde bu hastalıkla ilgili olarak çeşitli görüşler var. Ben aşı olanlara da olmayanlara da saygı duyuyorum. Ülkemizde ve diğer ülkelerde koronavirüs vaka sayıları saklandı ve bu hastalıkla ilgili şüphelerim var. Danışmanıma 1 yıllık ölü sayılarının verilerini istediğimde bana 2020 Eylül ayında 45 kişinin vefat ettiğini dile getirdi. Şimdi ise ölenlerin sayısının 240 olduğu verisini paylaştı. Bu kadar insanlar aşı oldu ve ortaya çıkan durum gerçekten düşündürücü.” Dedi.

PCR ZORLAMASI KABUL EDİLEMEZ

“Ben şuanda buraya Kırıklareli’nden geliyorum” diyen Yılmaz, “Pandemi ekonomik ve ailevi konuların üzerinde derin yaralar açtı. Şimdi bu durumda PCR testi olmadan bir şey yapamazsınız dayatmasına giderseniz vatandaş isyan eder. Siz sınırları mültecilere açıp vatandaşınıza bu zulmü yapmamalısınız. Sınırlardan geçenlere sorgulama bile yapılmazken vatandaşa yapılan PCR zorlaması kabul edilemez.” İfadelerini kullandı.

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp