Ana Sayfa Gündem, Öztürk Yılmaz, Politika 18 Ekim 2022

ÖZTÜRK YILMAZ SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN BOMBALADI! 20 YIL YETMEDİ Mİ?

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarla resmen iktidarı bombaladı.

Türkiye’nin asıl gündemi farklı konu başlıkları ile manipüle edilmeye çalışıldığı bugünlerde Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarıyla dikkat çekmeye başladı.

DİKTATÖRLERİN ASIL SANSÜRLENMESİ GEREKİR

Yeni bir dönemi başlatmak için hız kesmeden teşikalatlanma çalışmalarına ağırlık veren Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, sosyal medya üzerinden yaptığı son paylaşımlarında, “Dünyada en korkak, en zalim, en yalancı, en istismarcı, en kaba ve en paranoyak insan tipi DİKTATÖRLERDİR. Asıl sansürlenmesi gereken de insanı köleleştiren bunlardır. Özgürlüğüme Dokunma!” ifadelerini kullandı.

ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM

Öte yandan kendisinden EYT konusunda, “Sayın vekilim saygıdeğer başkanım @ozturkyilmazYP bey 1.5 milyon staj sigortası mağdurunun mecliste sesi olmanızı istiyoruz… Eyt içerisinde yaptığımız stajların sigorta başlangıcı olarak sayılması yıllardır süren mağduriyetimizi bitirecektir….” yardım isteyen Uğur Ünver isimli vatandaşa, “Sevgili Uğur Ünver. Bu talebinizin gerçekleşmesi için hem TBMM’de hem de basında elimden geleni yapacağım. Sevgiler…” diyerek cevap verdi.

YETMEDİ Mİ MİLLETİ KANDIRDIĞINIZ?

Öte yandan Ahmet Davutoğlu’nun eski danışmanı Etyen Mahçupyan: “Yeniden Tayyip Erdoğan’a oy verebilirim” ifadelerini değerlendiren Yılmaz, “Yetmedi mi algıyla milleti 20 yıl boyunca kandırdığınız? Artık size inanan kaldı mı? YENİLİK PARTİSİ bu algı operasyonlarını yırtıp atacak!” dedi.

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp