Ana Sayfa Gündem 28 Aralık 2020

Öztürk YILMAZ Semt Pazarında

Ankara’da semt pazarına gelen Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk YILMAZ, hem pazar alışverişini yaptı hemde pazar esnafı ve vatandaşlarla sohbet ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.

Yenilik Partisi’de il ve ilçe teşkilatlanmaları tam hız devam ederken, Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk YILMAZ sahalara inerek halkın sorunlarını dinliyor. Alışveriş yapmak için Ankara’da bir semt pazarına giden YILMAZ’ı korumasız  bir şekilde karşısında gören esnaf ve vatandaşın heyecanı dikkatlerden kaçmadı.

YILMAZ pazarda bir yandan  alışveriş yaparken bir yandan da pazar esnafı ve vatandaşlarla sohbet ederen vatandaşların sorunlarını dinledi.

YILMAZ Yaptığı açıklamalarda; “ Fiyatlar cep yakıyor. Esnafımız dertli, umudunu kaybetmiş. Vatandaşın alım gücü yok, fileler boş. İktidar ve muhalefet sahte gündemler oluşturarak vatandaşın gerçek gündeminin konuşulmasını istemiyor. Ülkemizin gerçek gündemi işsizliktir, yoksulluktur, pahallılıktır, atanamayan öğretmenler, sağlıkçılar, EYT’lilerdir. 4 kişilik bir aile asgari ücretle bu pahallıkta nasıl geçinsin? Yenilik Partimiz bu kötü sisteme karşıdır ve tek umuttur! Bu düzen değişecek! ” şeklinde ifadelerde bulundu.


Pazar Yeri
Pazar Yeri
Pazar Yeri
Pazar Yeri
Pazar Yeri

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp