Ana Sayfa Gündem, Öztürk Yılmaz, Politika 13 Mart 2022

Öztürk Yılmaz sabah saat 05:00’te esnaf ve vatandaşın sorununu dinledi

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz Mersin Sebze-Meyve halinde sabah saat 05:00’te esnaf ve vatandaşın sorununu dinledi.

Türkiye’de ekonomik sıkıntıların en iyi görüldüğü meyve ve sebze hallerinden biri olan Mersin Sebze-Meyve halinde Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, sabah saat 05:00’te esnaf ve vatandaşın sorunlarını dinleyerek çözüm önerilerini anlattı.

MAZOT ATEŞ PAHASI OLDU

Öztürk Yılmaz’a sıkıntılarını anlatan vatandaşlar mazot fiyatlarının ateş pahası olduğu dile getirerek hale bazı üreticilerin hale ürünlerini mazot fiyatlarından dolayı getiremediklerini söyledi. Türkiye’de çok büyük bir ekonomik kriz olduğunu dile getiren esnaflar ve üreticiler bu sıkıntıların çözümü için devletten yardım beklediklerini açıkladı.

DEV ÇİFTÇİ PROJESİ ÜRETİCİLERİMİZE NEFES ALDIRACAK

Vatandaşın ve esnafın sorunlarını dinleyen Genel Başkan Yılmaz, “Biz bu mazot başta olmak üzere tüm girdilerin tamamının devlet tarafından karşılanacağı DevÇiftçi Projesini ürettik. DevÇiftçi projesi ile üreticilerimiz sadece üretim yapacak ve tüm girdiler devlet tarafından karşılanacak. DevÇiftçi projemizi hayata geçirmemiz ile birlikte hem üreticilerimiz rahat bir nefes alacak hem de tarım ülkesi olan Türkiye’de üretim artacak.” Dedi.

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp