Ana Sayfa Gündem, Öztürk Yılmaz 6 Kasım 2022

Öztürk Yılmaz meydan okudu! Herkesi Yenilik Partisi kurultayına davet etti

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, Yenilik Partisi Ankara İl Başkanlığının düzenlediği kahvaltıda teşkilat üyeleri ile bir araya geldi. Yılmaz yaptığı açıklamada herkesi kurultaya davet ederek meydan okudu.

13 Kasım 20222 Pazar günü Ankara Ulus’ta bulunan Atatürk Kapalı Spor Salonu ve Sergi Sarayında gerçekleştirilecek olan Yenilik Partisi kurultayı öncesinde Yenilik Partisi Ankara İl Başkanlığı Hamamönü’nde kahvaltıda Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz ile bir araya geldi.

YENİLİK PARTİSİ ÜYELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, kahvaltı sonrasında yaptığı açıklamanın başında herkesi kurultaya davet ederek, “Önümüzdeki hafta pazar günü yani ayın 13 Kasım 2022 saat 10.00’da Atatürk Kapalı Spor Salonunda kurultayımız var. Yenilik partimizin kurultayı ve seçime girme yeterliliği alacağımız kurultay yapılıyor. Bugün de sağ olsun Ankara il başkanlığımız ve il örgütünün düzenlediği kahvaltıda sizlerle buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Pazarı böyle yeni yüzlerle yeni insanlarla birlikte tanışarak geçirmekten son derece mutluyum, hoş geldiniz, şeref verdiniz.” dedi.

YENİLİK PARTİSİ SİSTEME MEYDAN OKUMADIR, BAŞKALDIRIDIR!

“Bizim diğerlerinden farkımız “Türkiye’de siyasete hakim olup hâlâ kasaba politikasıyla 15 yıl daha siyaset yapalım. Türkiye batsın; ama biz koltuğumuzda oturalım diyenlerden değiliz.” Diyen Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “Biz baş kaldırıyız. Biz bir meydan okumayız. Mevcut sistemi kabul etmeyen insanlarız. Ben şahsen bu sistemi kabul etmediğim için Öztürk Yılmaz olarak Yenilik Partisi’ndeyim.” İfadelerini kullandı.

TÜRKİYE’DE BÜYÜK BİR SANSÜR VAR

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’ın açıklamalarının devamı şöyle:

Ben Yenilik Partisi’ni kurup başkaldırmasaydım yeni dönemde yine milletvekilliği alırdım, hatta bakanlık alırdım veya almasam da rahat bir şekilde oturur, keyfime bakardım ama şu anda o dönem değildir. Türkiye’de şu anda büyük bir sansür var. Ekonomi bozuk, enflasyon almış başını gidiyor ama kimse gerçekleri konuşamıyor. Ben şahsen 50 yaşına geldim. 50 yıl daha yaşayacağımı düşünmüyorum ve belki de o kadar ömür hiç de istemem. Türkiye’de makul bir hayat yaşama şartları ortadan kalktığı için biz Yenilik Partisini kurduk ve yeni bir şey getirmek istiyoruz. Üretimle, adaletle, özgürlükle ve bu bütün bu alanı kucaklayan daha geniş bir çerçevede bir plan sunuyoruz.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN CUMHURİYETİ YIKILACAK

Bugün dünyanın en fukara ülkesiyiz. Bu sistem bitmiştir ve benim için bu sistemin adı Recep Tayyip Erdoğan Cumhuriyetidir. Benim görevim ise Recep Tayyip Erdoğan Cumhuriyeti’ni yıkmak, yeniden Cumhuriyeti kurmaktır. Ben Türkiye’de diktatörlüğe, dikta rejimine ve diktatörlüğün bütün kalıntılarına karşıyım. Bu ülkede diktatörlük olmayacak. Yenilik Partisi bu sistemi yıkacak ve yenide güçlü bir Cumhuriyet ile ülkemizi yönetecek.

 

 

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp