Ana Sayfa Türkiye Siyaseti 14 Şubat 2020

Öztürk Yılmaz kuracağı parti için start verdi

CHP’den haksız bir şekilde ihraç edildikten sonra kendi partisini kuracağını açıklayan, Türkiye Siyaseti’nin yeni oluşumu Hepimiz Buradayız Hareketinin Lideri Ardahan Bağımsız Milletvekili Öztürk Yılmaz ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Daha önce CHP’de bir takım olumsuzlukları dile getirip tepki gösterdiği için CHP’de ihraç edilen ve ihraç edildikten sonra kendi partisini kuracağını duyuran Ardahan Bağımsız Milletvekili Öztürk Yılmaz, ATATÜRK Bulvarı, ATA Apartmanı‘ndaki ofisinde ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Gerçekleşen toplantıda, Türkiye’nin içinde bulunduğu duruma dair değerlendirmeler yapıldı.  Ankara’da ikamet edenlere yönelik ve basına kapalı olarak yapılan toplantıda Toplumun her kesiminden ileri düzey isimlerin olması dikkatlerden kaçmadı. Genel gündem değerlendirmelerinin ardından parti adı ve logosu konusunda bir takım değerlendirmeler yapıldıktan sonra, parti tüzük taslağının hazırlanması , teknolojik alt yapının hazırlanması, parti programı ve koordinasyonu konusunda yetkilendirmeler yapıldı.

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp