Ana Sayfa Gündem, Öztürk Yılmaz, Politika 27 Kasım 2021

Öztürk Yılmaz: Kaynağımızı merak edenlere açıkça söylüyorum ki; bizim kaynağımız Türkiye’dir

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, Erzurum Yöresel Ürünler Tanıtım Fuarında vatandaşlarla ve esnaflarla sohbet ederek alışveriş yaptı. Öte yandan Yılmaz, Türkiye’nin sıkıntılarını çözecek projelerini aktardı.

Türkiye’nin başta ekonomik sıkıntılarını çözmesi için yaptığı projelerle gündeme damga vuran Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, Erzurum Yöresel Ürünler Tanıtım Fuarını ziyaret etti.

DEV ÇİFTÇİ PROJESİ İLE FUARLAR CANLANACAK!

Yenilik Partisi Tanıtım Otobüsüyle fuar alanına giren Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, vatandaşlarla yaptığı sohbette, “Vatandaşlarımızın ekonomik olarak büyük sıkıntılar çektiği bu günlerde bu tür yöresel fuarlar ekonomimize ne kadar destek olsa da önemli olan yöresel ürünleri yetiştiren çiftçilerimizin sıkıntılarını çözmektir. Çiftçilerimizin sıkıntılarını çözecek ve bu fuarları canlandıracak projemiz Dev Çiftçi ile Yenilik Partisi olarak tüm sorunları çözeceğiz.” dedi.

ÖZTÜRK YILMAZ KAYNAĞINI AÇIKLADI

Hükümet şuanda Türkiye’yi ekonomik olarak sıkıntıya sokarken Yenilik Partisi’nin Türkiye’yi kalkındıracağını dile getiren Yılmaz, “İktidar ve kukla muhalefet Türkiye’yi ekonomik sıkıntılara düşürürken Yenilik Partisi olarak hazırladığımız projelerle ülkemizi kalkındıracağız. Kaynağımızı merak edenlere açıkça söylüyorum ki bizim kaynağımız, Türkiye’dir. Üreten çiftçimiz, çalışan sanayicimiz bizim en büyük kaynağımızdır” ifadelerini kulandı.

VATANDAŞIMIZ BİZE HER YERDE YOĞUN İLGİ GÖSTERİYOR

Erzurum Yöresel Ürünler Tanıtım Fuarında vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Öztürk Yılmaz, “Vatandaşımız bize verdiği desteği hem burada hem de sosyal medyada açıkça görüyoruz. İktidar ve muhalefetin medyası bizim açıklamalarımıza sadece yüzeysel olarak yer verirken vatandaşlarımız sosyal medyada bizim gönderilerimize ve açıklamalarımıza yoğun destekte bulunuyor. Vatandaşımızın desteğini her daim bekliyoruz.” Şeklinde konuştu.

Öztürk Yılmaz kendisine Erzurum Yöresel Ürünler Tanıtım Fuarında ilgi gösteren vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirip esnaflardan alışveriş yaparak hayırlı işler diledi.

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp