Ana Sayfa Gündem, Öztürk Yılmaz, Politika 18 Ekim 2022

ÖZTÜRK YILMAZ HERKESİ KURULTAYA DAVET ETTİ!

13 Kasım Pazar günü Ankara Ulus’ta bulunan Atatürk Kapalı Spor Salonu ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek kurultaya Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, vatandaşları ve esnafları davet etti.

Esnaflardan alışverip yapıp vatandaşlarla sohbet eden Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, Türkiye’deki bozuk düzenin sona ermesi ve vatandaşların refaha ulaşması için Yenilik Partisi’nin hız kesmeden çalıştığını dile getirdi.

YENİLİK İÇİN DURMADAN ÇALIŞIYORUZ

Türkiye’de diktatörlüğe son verip yepyeni bir düzen getireceklerini açıklayan Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “Vatandaşlarımız yenilik istiyor ve biz de arkadaşlarımızla birlikte yenilik için durmadan çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

13 KASIM’DA YENİLİK PARTİSİ KURULTAYINDA BULUŞALIM

Vatandaşları ve esnafları kurultaya davet eden Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, ” Yenilik Partimizin 13 Kasım Pazar günü Ankara Ulus’ta bulunan Atatürk Kapalı Spor Salonu ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek kurultayına vatandaşlarımızı ve esnafımızı bekliyorum. Yeniliği birlikte getireceğiz. 13 Kasım tarihinde Yenilik Partisi kurultayında buluşalım.” ifadelerini kullandı.

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp