Ana Sayfa Dünya, Gündem, Öztürk Yılmaz, Politika 16 Kasım 2023

Öztürk Yılmaz, göçmenlerden kurtulmanın yol haritasını açıkladı!

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, göçmenlerle ilgili Yenilik Partisi Genel Merkezinde açıklamada bulundu. Yılmaz açıklamasında, “Türkiye’de…

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, göçmenlerle ilgili Yenilik Partisi Genel Merkezinde açıklamada bulundu. Yılmaz açıklamasında, “Türkiye’de göçmen istilası var, işgal var.” İfadelerini kullandı.

Göçmenistana dönen ülkemizi bu işgalden nasıl temizlerizin reçetesini ve yol haritasını sunuyorum.” diyen Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz paylaşımında, “2015’ten beri savunduğum fikirleri bir paket halinde sizlerle paylaşıyorum. Bu iş akılla ve mantıkla çözülebilir. Tabii çözme iradesi de olacak.” İfadelerine yer verdi.

ÖZTÜRK YILMAZ’DAN GÖÇMENLERLE İLGİLİ YENİ ÖNERİ

Göçmenlerden ve Türkiye’nin göçmenistan olmasından nasıl kurtulabiliriz? Sorusunu cevaplayan Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “Farklı siyasi partilerin farklı görüşleri var. Bana göre en kapsamlısı, en geçerlisi ve en uygulanabilirliği için bir paket öneriyoruz. 1 mart 2011 yılından bu yana Türkiye’ye gelmiş bütün göçmenlerin oturma izni, çalışma izni ve vatandaşlıkları İptal edilecek. Diyeceksiniz ki “İptal edildi. Bunlar zaten kaçar. Bunlar yine bir şekilde gitmezler.” şeklinde düşünebilirsiniz ama bir önerimiz var.” dedi.

GÖÇMENLERİ TÜRKİYE’DEN KAÇIRACAK PROJE!

Ayrıca Yılmaz açıklamasının devamında, “ Göçmenlerin gidişini zorunlu hale getirebilmek için Türkiye’de akıllı para dönemi başlayacak. Dijital para yani kağıt ve madeni paraya son vereceğiz, kaldıracağız. Madeni parayı kaldırdığınız anda bunlar gitmediği zaman ne olacak? 3 ay süre verirsiniz. Gitmedikleri zaman ev tutamayacaklar. Çünkü kağıt para yok, madeni para yok. Kaçak oldukları için ve o akıllı parayı sadece bankalardan vatandaşlar hesap açıp alabilecek. Vatandaş değilse akıllı para kartı alamayacak. Kağıt ve madeni parada piyasada artık geçerli değil, geçmiyor, kimse almıyor. Markette alışveriş yapacaklar, yapamıyorlar, seyahat edecekler edemiyorlar, uçağa binecekler, binemiyorlar. Ne yapmak gerekecek? Türkiye’den gitmeleri gerekecek. Çünkü hayatta kalabilmeleri için bu esasen olayı en son şekilde çözme yöntemidir.” İfadelerini kullandı.

YABANCI ÜLKELERDEKİ TÜRKLERE VİZE KOLAYLIĞI SAĞLANACAK

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz açıklamasını şu şekilde sürdürdü:

Türklerin başka ülkelerden malı mülkü var ama ne vatandaşlığı var, ne oturma ne de çalışma izinleri var.  Biz onlara Türkiye’ye gelmeleri konusunda vize kolaylığı sağlayacağız. Ama turist olarak. Belli bir dönem içerisinde gelecekler. Malları, mülkleri varsa onlarla ilgilenecekler ama burada kalamayacaklar, oturma izinleri olmayacak, çalışma izinleri olmayacak, vatandaşlıklar olmayacak.

YENİLİK PARTİSİ’NİN PLANI

Türkiye turist geliyor, bunlar ne olacak?

Turistleri havaalanında geldikleri süre kadar akıllı kart verilecek. O süre bittikten sonra akıllı kart süresi de bitmiş olacak. Başka şekilde Türkiye’yi kontrol altına almak mümkün değil. Yani sadece oturma ve çalışma izinlerini İptal ederek vatandaşlıkları İptal ederek bu işin altından kalkamayız. Asıl ana unsur dijital paraya geçeceğiz. Akıllı para diyoruz. Sadece vatandaşlar bankada hesap açabilecek. Göçmenlerin böyle bir hakkı olmadığı için onlar açamayacaklar. Mecburen gidecekler. Bu Yenilik Partisi’nin bir plandır. Barış içinde sulh içinde bunları burada kalmaktan caydırıp gitmeleri konusunda teşvik edilmek planımız budur. Umarım bu plana uygularız. Çok zor bir şey değil. Yeter ki siz destekleyin. Biz bunu en iyi şekilde uygularız. Bir tane Türkiye’de yasa dışı veya yasal göçmen kalmaz. Akıllı para dijital para bizim sisteme önerdiğimiz bir uygulamadır. Bir de dijital vergi uygulamamız var. O da bu konuyla alakalıdır. Ama bunların aynı zamanda büyük ekonomik planla da bir alakası vardır. Türkiye’de yolsuzluğu bitirmek, rüşveti bitirmek, kara para ve hepsini bitirmek için mutlaka Türkiye’nin bu sisteme geçmesi zaten gerekiyor.

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp