Ana Sayfa Gündem, Öztürk Yılmaz 30 Nisan 2023

ÖZTÜRK YILMAZ GAZİANTEP’TE YENİLİK PARTİSİ’NİN MECLİSE GİRMESİ İÇİN OY İSTEDİ

Yenilik Partisi 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak seçimler için miting startını Gaziantep’te verdi. Genel Başkan Öztürk Yılmaz…

Yenilik Partisi 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak seçimler için miting startını Gaziantep’te verdi. Genel Başkan Öztürk Yılmaz ’ın katılımıyla yapılan mitinge çok sayıda teşkilat üyesinin yanı sıra vatandaşlar ilgi gösterdi. Yılmaz, Gaziantep’te Yenilik Partisi’nin Meclise girmesi için oy istedi.

Yenilik Partisi ilk mitingini Gaziantep Şehit Kamil İlçesi Çakmak Mahallesi Tur Otobüsleri Park Alanında gerçekleştirdi. Mitingde ilk konuşmayı Yenilik Partisi’nin mitingine Yenilik Partisi listelerinden seçime giren Anadolu Birliği Partisi’nin Genel Başkanı Bedri Yalçın yaptı. Yalçın’ın ardından Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz konuşma yaptı.

HEDEFİMİZ MECLİSE GİRMEK

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz konuşmasına, “Seçime çok az bir zaman kaldı ve Yenilik Partisi 74 bölgede seçime giriyor. Yenilik Partisi’nin amacı, Meclis’te yer almaktır. Bunun için çalışma yapıyoruz ve sizlerle de bu çerçevede buluşmak istedik.” diyerek başladı.

MUTLAKA SEÇİM BARAJINI AŞMAMIZ LAZIM

“İdealist, yüreği geniş insanları seviyorum.” diyen Yılmaz, “Gerçekten ülkesine hayrı olan insanları seviyorum. Ülkesine hayrı olmayanları, planlama yapmayı bilmeyenleri ben sevmiyorum. Bizim Yenilik Partisi olarak hedefimiz mutlaka barajı aşıp Meclise girmektir. Bütün çalışmalarımızı bu çerçevede hedefimize ulaşmak için yapıyoruz.” İfadelerini kullandı.

YENİLİK PROJELERİ İLE TÜRKİYE A’DAN Z’YE YENİLENECEK!

Yılmaz konuşmasının devamında, “Biz parti olarak parasız eğitimi destekliyoruz. Yani ilkokuldan üniversite bitirene kadar öğrencilerin yemek, yol ve yurt ücretlerinin parasız olarak karşılanmasını düşünüyoruz. Bununda Sosyal Devletin gereği olarak görüyoruz. Tarımsal kesimde ise yeniden bir planlamaya gitmek istiyoruz. Tarımsal kesimdeki bütün girdileri enerji dahil gıda ve ilaçların parasız karşılanması gerektiğini düşünüyoruz. Öte yandan dijital para projemizle çağa ayak uyduran ve bu yüzyıla damgasını vuracak bir Türkiye istiyoruz.” dedi.

BU UCUBE SİSTEMDEN KURTULMAK İSTİYORUZ

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’ın açıklamalarının devamı ise şöyle:

Türkiye’de bu ucube mevcut sistemden kurtulmak istiyoruz. Biz bu sistemin işe yaramadığını, halkı iyice sömürü düzenine tabi tutarak sömürdüğünü ve yok etmeye maruz bırakıldığını görüyoruz ve bu sistemi bitirmek istiyoruz.

YEŞİL TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Yeşil Türkiye’yi savunuyoruz yani şuanda Türkiye’nin yüzde 39 olan ormanlık ve yeşil alanlarının yüzde 50’ye çıkarmayı hedefliyoruz. Türkiye’nin iklim değişikliği ve kuraklığa maruz kalmaması için Avrupa’da olduğu gibi çevre düzenlemesi ile Türkiye’nin yeşil Türkiye olması gerektiğini düşünüyoruz ve savunuyoruz.

YENİLİĞE 14 MAYIS SEÇİMLERİNDE DESTEK VERİN

Yenilik Partisi olarak biz Türkiye’yi şaha kaldıracak projeleri hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Hedeflerimize ulaşmamız durumunda Türkiye ve Türk milleti kazanacaktır. 14 Mayıs seçimlerinde halkımızın desteğiyle Meclise girdiğimizde milletimizin sesi olacak ve yeniliği getireceğiz. Halkımızla birlikte yeniliği getirmek ve yeni bir düzen kurmak istiyoruz.

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp