Ana Sayfa Gündem, Öztürk Yılmaz, Politika 12 Kasım 2023

Öztürk Yılmaz: Erdoğan’ın satmadığı adam kalmadı

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili önemli bir açıklama yaparak, “Kimleri satmadı…

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili önemli bir açıklama yaparak, “Kimleri satmadı ki?   Rabia, Mavi Marmara, Esad….Binali bey devede kulak bile değil!  Kredibilite sorunu yaşıyor! En sonunda kendi de bu defa belkide içeriden satılıcak… Sisi  bıyık altından gülüyor! Neler söylemişti neler…. Erdoğan’ın satmadığı adam kalmadı.” dedi.

ERDOĞAN TEK TEK SATTI

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “Recep Tayyip Erdoğan, “Bir zamanlar yol yürüdüğü, “Gökten ne yağdı da, yer kabul etmedi?” dediği ve Amerika’da görüşmek istediği FETÖ’yü sattı. Sonra “Barış” masası kurduğu HDP’yi sattı. Kaddafi’yi Mursi’yi ve döndü “kardeşim” dediği Esat’ı sattı. Mavi Marmara kurbanlarını sattı. Gece bir buçukta normalizasyon anlaşmasını getirip İsrail’le normalleşme yaparak Filistin’i sattı.” İfadelerini kullandı.

SATMADIĞI 2 KESİM KALDI

Öte yandan Erdoğan’ın satmadığı iki kesim kaldığını dile getiren Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “Şu anda satmadığı 2 kesim kaldı. Birisi MHP, her an satabilir. İkincisi, Hamas. Bakalım onları ne zaman satacak? Binali Yıldırım mı? Sisi mi? Kampanyası başlattı. Bugün Binali Yıldırım yanında yok. Sisi ile tokalaşıyor. Esad’dan da randevu bekliyorum. Tabii, “Dün dündür, bugün bugündür” cümlesini kullanan rahmetli Demirel’di ama o cümlenin en iyi tatbikçisi sayın Erdoğan’dır.” dedi.

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp