Ana Sayfa Gündem, Öztürk Yılmaz, Politika 23 Ekim 2022

ÖZTÜRK YILMAZ ERDOĞAN’A SESLENDİ! DİKKAT ET! SENİN İŞİN BU OLMAMALI

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, Cumhurbaşkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a çok sert karşılık verdi.

Cumhurbaşkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Bunların adı Kürt, kendilerinin Kürtlükle alakası yok. Kürt kardeşlerime en büyük zulmü yapan bunlar. Şu anda Edirne Cezaevi’nde olan zatın Kürtlükle alakası var mı? Bu adam Kürt değil. Ama Kürt kardeşlerimi sömürüyor. Bunun hesabını Kürt kardeşlerim sormayacak mı? Şu anda bir eş başkanları var. (Mithat Sancar) Kürt mü? O da değil. O da Kürt kardeşlerimi sömürüyor.” Sözlerine en sert karşılık Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’dan geldi.

DİKKAT ET! SENİN İŞİN BU OLMAMALI

Sosyal medya hesabından Erdoğan’a seslenen Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “Sayın Erdoğan, bu ülkeye senin kadar ayrıştırıcı gelmedi! Milleti birbirine düşürmek için her şeyi yapıyorsun! Sana ne biri gerçekte #Kürt mü değil mi? Biri de çıkar sana senin Türk olmadığını, Türklükle alakan bulunmadığını söyler! Dikkat et! Senin işin bu olmamalı!” ifadelerini kullandı.

 

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp