Ana Sayfa Gündem, Öztürk Yılmaz, Politika 3 Nisan 2022

Öztürk Yılmaz Bolu’dan seslendi! Türkiye’de yeni bir umut arıyorsanız Yenilik Partisi’ne gelin

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, 1. Olağan Bolu İl Kongresi için gittiği Bolu’da önce esnaf ziyareti yaptı sonra ise partililerle birlikte kongreye katıldı.

Türkiye’ye yenilik getirmek ve halkın sıkıntılarına son vermek için her geçen gün il il büyüyen Yenilik Partisi’nin 1. Olağan Bolu İl Kongresi Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’ın katılımıyla yapıldı.

TÜRKİYE’YE YENİLİĞİ GETİRECEĞİZ

Bolu 1. Olağan İl Kongresi öncesinde esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “Vatandaşımızın ve esnafımızın sorunlarına çözüm bulabilmek için bu mübarek günlerde yollardayız. Esnafımızın ve vatandaşımızın sorunlarını dinleyerek çözüm yolları bulmaya çalışıyoruz. Türkiye bu eskimiş siyasetten ve siyasetçilerden kurtularak yeni bir yol bulacaktır. Türkiye’ye yeniliği Yenilik Partisi olarak biz halkımızla birlikte getireceğiz.” dedi.

SİYASET TAM BİR ŞEREFSİZLİK İÇİNDEDİR

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, 1. Olağan Bolu İl Kongresinde yaptığı açıklamada, “Yeni bir dönemin başlayabilmesi için açık olması lazım. Siyasette canı yanmış bir insan olduğum için bazı kelimelerim rahatsız edici olabilir ve nezaket sınırlarını zorlayabilir. Bundan dolayı kimse kusura bakmasın, özür diliyorum. Siyasette şuanda olan tam bir şerefsizlik. Siyaset tam bir şerefsizlik içindedir. Bu kadar halkın pespaye edildiği, horlandığı, aşağı çekildiği, sömürüldüğü dönemi ben bu zamana kadar hiç yaşamadım.” İfadelerini kullandı.

TÜRKİYE’DE 50 YILDIR AYNI ADAMLAR VAR

Siyasette herkesin kendi durumundan memnun olduğunu ve karşı tarafta suç bulduğunu  dile getiren Yılmaz, “Herkes bulunduğu taraftaki siyasetin doğru olduğunu düşünüyor. Bütün suçun karşı tarafta olduğunu söylüyor. Türkiye’de 50 yıldır aynı adamlar var. Allah ile, Atatürk ile, Türkçülük ile, Kürtçülük, Alevilik, Sünnilik ile kandırıyor ama bıktık, usandık, yetti artık. Bu kadar insanların küme küme ayrılarak koyun gibi yönetildiği hiçbir memleket yok.” şeklinde konuştu.

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’ın açıklamalarının devamı şöyle:

Şuanda Türkiye’deki sistem, tek adam diktatörlüğünün ve onun kuklaları tarafından yönetilmesidir. Türkiye’deki sistem tek adam diktatöryası ve onun oluşturduğu kukla muhalefettir. Sistemin tarifi budur. Siz ne bakıyorsunuz parti adlarına. Hepsi tek adamı başta tutmak için çalışıyor.

ÜLKEYİ BATIRANLAR ÜLKEYİ KURTARACAĞINI SÖYLÜYOR

16 Nisan referandumunda Türkiye’nin her yerinde rejim değiştirilsin diye dolaşanlar ve destekleyenler şimdi kalkmışlar güçlü parlamenter sistemi geri getireceğiz diyor. Bunlar mı çözüm olacak Türkiye’nin sorunlarına? Bunlar mı yönetecek bizi? Bunlardan hiçbir şey olmaz. Bunlar ülkeyi batırdılar şimdi ise kurtaracaklarını söylüyorlar. Türkiye’yi kurtaracak olan biziz. Yenilik Partisi ve kadroları Türkiye’ye yeniliği getirecek.

YENİLİK PARTİSİ A’DAN Z’YE YENİLİK İSTİYOR

Türkiye’de yeni bir umut arıyorsanız Yenilik Partisi’ne gelin. Yenilik Partisi A’dan Z’ye yenilik istiyor. Vatandaşın ve esnafın sorunlarını çözmek için canla başla her gün gayret ediyor. 40 Yıldır bizi aldatan ve birilerine aldananlara karşı mücadeleyi Yenilik Partisi olarak biz veriyoruz. Çözüm de Yenilik Partisi’nde kurtuluş da Yenilik Partisi’nde…

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp