Ana Sayfa Dünya, Gündem, Öztürk Yılmaz, Politika 7 Ekim 2023

Öztürk Yılmaz: Biz bu kavgada yokuz! Varım diyen gitsin savaşsın!

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, İsrail ve Filistin arasında devam çatışmalarla ilgili olarak önemli açıklamada bulundu….

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, İsrail ve Filistin arasında devam çatışmalarla ilgili olarak önemli açıklamada bulundu.

“Ordu ile terörün farkını görüyoruz.” diyen Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “Hele hele Türk Ordusunun savaşta bile insancıl farkını!” dedi.

BİZ TÜRKLER FARKLIYIZ!

Öte yandan Araplar ile İsraillilerin kalıcı barış yapması imkansız olduğunu belirten Öztürk Yılmaz, “Teşbihte hata olmaz, kedi- köpek gibiler! Çünkü, aynı vatan için savaşıyorlar ve aynı vahşeti yapıyorlar! Biz Türkler farklıyız! İçimizdeki siyasal islamcılar ve Yahudiler bizi bu kavgaya çekmesin!” ifadelerini kullandı.

DUYMAKTAN YORULDUK

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’ın açıklamalarının devamı şöyle:

Biz şu kavramları duymaktan yorulduk:
Filistin
Kassam Tugayları
İsrail
Yahudi
Katliam
Baskın
Saldırı
Hamas
Taliban
Hizbullah
Gazze(Gaza)
Netanyahu
Haniye
Şii
Sünni

Hepsi insanlığa karşı suç işliyor! Türk asildir! Biz bu kavgada yokuz! Varım diyen gitsin savaşsın! Şehit olsun! Cennete gitsin! Ama bizi taraf yapmaya kalkışmasın! Gaz verip çoluk çocuğu intahar bombacısı yapmasın! Buyursun gitsin!

Bu ülkenin çocukları ancak ve ancak bu ülke için şehit olur! Ve hazırdır! Onların kavgası bizim kavgamız değil! Bize kimse kavga ederken sormuyor. Barışırken de masaya davet etmiyor!

İlginizi çekebilir

NEDEN “YENİLİK”…?

NEDEN “YENİLİK”…?

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp