Ana Sayfa Ekonomi, Gündem, Öztürk Yılmaz, Politika 25 Ocak 2022

İstanbul kara teslim…Öztürk Yılmaz: İstanbul’da karla mücadele edemeyenler parti başkanı Cumhurbaşkanı olacak.Zavallılar

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, İstanbul’da vatandaşların meydana gelen kar yağışının ardından hükümetin kendi sorumluluğunu yapmaması…

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, İstanbul’da vatandaşların meydana gelen kar yağışının ardından hükümetin kendi sorumluluğunu yapmaması ve mevcut belediye başkanın da beceriksiz olduğunu dile getirerek, ”Günlerdir İstanbul’a son yılların en büyük yoğun kar yağışı olacağının meteorolojinin dile getirmesine rağmen İstanbul’un kara teslim olmasını sert bir şekilde eleştirerek sanki İstanbul’da değil Afganistan’da yaşıyoruz” dedi.

VATANDAŞA ZARAR VEREREK SİYASİ NEMA KAZANMAYA ÇALIŞIYORLAR!

Belediye başkanın liyakatsiz ve kendi işiyle uğraşmamasından dolayı İstanbullu vatandaşların sıkıntı yaşadığını belirten Yılmaz, Hükümetin de karayolları ve diğer imkanlarıyla İstanbul’da yaşanan soruna müdahale etmemesinden dolayı faturanın vatandaşa kesildiğini ve her iki tarafında halka zarar vererek birbirlerini tuzağa düşürerek bir siyasi nema kazanmaya çalıştıklarını ve bu iğrenç düzeni yıkmak için Yenilik Partisi’nin kurulduğunu dile getirdi.

Yılmaz,Türkiye’de bazı önemli karayollarının kapanması,İstanbul havalimanında uçuşların durdurulması ve İstanbul’da yaşanan kar esaretinin Yenilik Partisi’nin Türkiye’de bürokratik,siyasi,medya düzeni çökmüştür,yeniden tanımlanması lazım görüşünü bir kez daha net bir şekilde doğruluğunu ortaya çıkardığını söyledi.

Türkiye’de siyasi,bürokratik alanda liyakatın tamamen ortadan kalktığını bunun yerini yandaşlığın aldığına işaret eden Öztürk Yılmaz,”kimse sorumlu olduğu alandaki işi yapma kapasitesine sahip değil,ne belediye başkanı,ne milletvekili ne bürokrat oturdukları koltukları hak ediyor. Gelinen nokta itibariyle seviyemiz Afrika düzeyi” dedi.

İstanbul havalimanının uçuşlara kapatılması, Bolu tüneli ve bazı devlet karayollarında yaşanan görüntüler ve son olarak İstanbul ‘daki kar rezaletinin devletin içinin boşaltığının net bir kanıtı olduğunun önemle altını çizen Yılmaz,”siyasetçi konusuna hakim değil,bürokrat konusuna hakim değil,medya kimden para alırsa ona hizmet ediyor.Türkiye’yi böylece elbirliğiyle Afrika düzeyine getirdiniz.Ezici çoğunluk (siyasi-bürokrat) oturduğu koltuğu hak etmiyor.Torpil,rüşvet,yandaşlık almış başını gidiyor.Yaşanan kar rezaleti, Türkiye’de yaşanan çürümüşlüğü, kokuşmuşluğu bir kez daha ortaya çıkardı” açıklamasında bulundu.

İstanbul havaalanın uçuşlara kapatılmasının kabul edilemez olduğuna dikkati çeken Öztürk Yılmaz,İstanbul’dan üç dört kat daha fazla kar alan Montreal havaalanı bunca kar yağışına rağmen niçin kapanmıyor? İlk önce gidin bunu öğrenin ve biran önce istifa edin diye konuştu.

Yılmaz şunları kaydetti:

”İstanbul kara teslim olduğunda, Meteoroloji günler önce kar geliyor derken yolları tuzlamamak ve önlem almamak büyük gaflet , birde parti başkanı cumhurbaşkanı olacakmış? Algıyla karlar temizlenmiyor, yollar açılmıyor. Şaşırmadık.Proaktif olmak risk yönetmek fotolardaki pozlarla olmuyor.İsyan eden halka trol demek ahlaksızlıktan öte bir şey olsa gerek.Yenilik Partisi bu köhnemiş,çürümüş zihniyeti sandıklara gömecek!

İstanbul’un kara teslim olmasında hem valilik hem belediye başkanı sınıfta kalmıştır. Ülke genelinde yağan kar tabiaattaki birçok pisliği ve kötü görüntüyü ortadan kaldırdı ama birşeyi açığa çıkardı Ülke çürüyor. İktidarı, muhalefeti, toplumu ve her şeyi ile.Felaketlerde bile birlik olamayıp,trol kültürüne ve ahlakına teslim olmak ise kimseyi rahatsız etmiyor! Bu kar yağışı ile bir kez daha gördük ki  Türkiye trollerin kuklası olmuş.Trolleri yöneten ülkeyi yönetiyor. Ülkeyi troller yönetiyor. Ülkeyi trollere teslim ettiler.Halk perişan, insanlar yolda mahsur, Ankara,İstanbul otoyolu kar’a teslim,yeni yapılan İstanbul havalimanının kargo bölümü çöktü,bu “kepazelik”  yeter bile.

Türkiye’nin en büyük sorunu ayrışma. Neden mi? Çünkü doğa olayları üzerinden bile ayrışıyoruz.Birçok belediye, Ulaştırma Bakanlığı, İl Özel İdareleri bir yerden sonra kara teslim oldu.

İstanbulda yollar kapanmış millet mağdur olmuş. AKP ve CHP trolleri de yok orası karayollarının yok burası belediyenin sorumlulugunda deyip birbiriyle yarışıyor.İnsanlar can çekişirken bile; bak şu parti olarak kurtarıyoruz seni,şu belediye olarak uzatıyoruz elimizi demeye utanmıyoruz. Malesef devlet olarak millet olarak şapkayı önümüze koyup düşünmemiz gereken durumdayız.

İstanbul felç.Belediye başkanı adaylıkla uğraşıyor.Algı ve reklam ajansları karları kaldırmıyor yollardan. Adamın başarı hikayesi masal. Belediye başkanı karın altında kalmış durumda. Hiçbir bilgisi,vizyonu,kapasitesi olmayanlar belediye başkanı yapılıyor.Liyakat nerede? CHP İstanbul’da rezil durumda ve yönetimi sınıfta kaldı. Bir şehri yönetemeyenler algıyla parti başkanı ve cumhurbaşkanı olacak.Aynı bazı Afrika ülkelerinde görüldüğü gibi.Yenilik Partisi olarak tümünüze başkaldırıyor rest çekiyoruz.

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp