Ana Sayfa Gündem, Öztürk Yılmaz, Politika 15 Ekim 2022

ERDOĞAN’IN AMASRA FACİASI HAKKINDAKİ AÇIKLAMASINA ÖZTÜRK YILMAZ’DAN FLAŞ KARŞILIK! ALLAH ERDOĞAN’A AKIL FİKİR VERSİN. BU NASIL BİR AÇIKLAMA!

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, Bartın’ın Amasra ilçesinde meydana gelen madendeki patlama sonrasında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan’ın açıklamalarına tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan’ın Bartın’ın Amasra ilçesinde meydana gelen madendeki patlama sonrasında, “Erdoğan: Soma’da uzun sürdü ama burada 24 saati bile bulmadan hamdolsun 41 şehidimize ulaştık” diyerek yaptığı açıklamaya Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz flaş bir şekilde karşılık verdi.

BU NASIL BİR AÇIKLAMA! ALLAH AKIL FİKİR VERSİN

Erdoğan’ın katıldığı törende yaptığı açıklamayı sosyal medya hesaplarından paylaşan Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “Allah Erdoğan’a akıl fikir versin. Bu nasıl bir açıklama!” ifadelerini kullandı.

HİÇ ETRAFINDA BİR AKILLI YOK MU?

Ayrıca Yılmaz açıklamasının devamında, “Böyle bir acıda bile sanki başarı elde edilmiş gibi konuşuyor. Hiç etrafında kendisini uyaracak bir akıllı yok mu?”dedi.

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp