Ana Sayfa Gündem 17 Haziran 2020

Ekrem İmamoğlu’na Şok, O Belge Basına Sızdı

31 Mart seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kampanya direktörlüğünü yapan Necati Özkan’ın, Daha önce CHP Genel Merkezi’ne dava açtığı ortaya çıktı.

İstanbul Büyülşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, seçimden önce  Seçim Direktörülüğünü yapan Necati Özkan’ın daha öncede CHP’de seçim direkdörlüğü yaptığı ve akabinde CHP Genel Merkez’e dava açtığı ve İcra Davaları’nın halen devam ettiği öğrenlidi.

İnternette bir  haber sitesinde yer alan haberde CHP Genel Merkeze davanın halen devam ettiği ve davaya  ait olduğu iddia edilen evrak paylaşıldı.

İşte O Evrak:

Bahse konu isim şu an İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun en yakınında ve İmaoğlu’nun danışmanı.  İmamoğlu’na hakaret ettikleri gerekçesi ile İspark’da  3 işçinin iş akdini fesheden disiplin kurulunun böyle bir durumu görmezden gelmesi o disiplin kurulunun tarafsız olmaydığını birilerinin emri altında olduğunu açık bir şekilde gösteriyor.

Şimdi Eğer böyle bir dava var ise İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun böyle bir davadan haberi varmı? Var ise Partisini dava eden bir kişi ile anlaşarak çalışması ne kadar etik? Hak, Hukuk, Adalet bumudur? Bu soruların cevabı şu an muamma.

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp