Ana Sayfa Yazarlar 17.03.2020 97 Görüntüleme
Dava Adamı mı ?

Dava Adamı mı ?

Bir adam düşün, bir partinin başına geliyor. Fakat normal bir şekilde gelmiyor bu adam, kaset ile partinin başına geliyor. Geldiği ilk günlerde fazla kalmayacağını ifade ediyor, yani aklınca koltuk sevdalısı olmadığını falan belirtmeye çalışıyor. Neyse o koltuğa oturuyor. 1 seçim, 2 seçim, 3 seçim derken tam 9 seçim kaybediyor ve halen o koltukta, ve her seçim sonrasıda adeta insanlarla alay eder gibi seçmenin aklı ile alay eder gibi birde; DEMOKRASİ KAZANDI AKP KAYBETTİ gibi saçma sapan ifadelerde bulunuyor.

Hani orda fazla kalmayacaktı ? Hani koltuk sevdalısı değildi?  9 seçim kaybetti ve halen o koltukta, sanki adeta trifon vida ile o koltua sabitlenmiş gibi bir türlü kalkmak bilmiyor. Her seçim kaybettiğinde o koltuğa dahada sıkı bir şekilde sarıldı. Neden ? Çünkü her seçimde kendisini o koltukta tutacak kadar fanatik bir kitlenin gelipte tıpış tıpış oy vereceğini biliyor.  Tabi bu süreçte nerede bir pkk yada feto destekçisi varsa getiripte partiye dolduruyor ve bunu yaparkende Demokrasi maskesi arkasında saklanıyor, BİZ DEMOKRASİ GEREĞİ İNSAN AYIRMIYORUZ diyor. Fakat demokrasi gereği insan ayırmadığını söyleyen bu sahtekar, partideki gerçek ATATÜRK‘cüleri ve partiye feto ve pkk destekçilerinin doldurulmasına tepki gösterenleride hemen ihraç ediyor. Gerek kendisini gerekse partide haksızlıkları eleştiren kişileri hemen ihraç eden, 9 seçim kaybetmiş bu sahtekar adam birde utanmadan BANA DAVA ADAMI LAZIM, KOLTUK SEVDALILARININ BU PARTİDE İŞİ YOK diyor.

Parti için canla başla çalışanların yüzüne bile bakmayan, en ufak bir haksızlığa tepki göstereni hemen ihraç eden, nerde bir pkk ve feto destekçisi varsa demokrasi maskesi altında partiye dolduran bu utanmaz yüzsüz adama, Dava Adamı mı , yoksa hiç bir şeye ses çıkarmayıp peşinden tıpış tıpış  gidecek Davar Adam mı lazım ? Sonuçta her kim en ufak bir haksızlğa tepki gösterse hemen ihraç ediliyor.

Haksızlığın olduğu yerde haksızlığa tepki gösterenler susturulup ber taraf ediliyorsa dava ne kadar sağlıklı ve adaletli olabilir?  Uyanın Artık…

 

 

Yazar Hakkında

Adı Soyadı:

Mesleği:


İlginizi çekebilir

REFORM ZAMANI!!!!!!!

REFORM ZAMANI!!!!!!!

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp