Ana Sayfa Yazarlar 15.02.2020 96 Görüntüleme
CHP’de İhraçların Perde Arkası

CHP’de İhraçların Perde Arkası

CHP’de dmokrasi diyerek kendilerini parçalayanların her gecen gün yaptıkları hareketler, CHP’de demokrasi maskesi arkasında kurulan dikdatörlüğün ve CHP Genel Merkezin Kemal bey ve ekibi tarafından kuşatıldığının açık bir göstergesidir.

CHP Genel Merkezi işgal etmiş olan çeteler, gerçek ATATÜRK’çüleri ihraç etmeye ve CHP’nin içini boşaltmaya devam ediyor. Bunu son örneği Ümit Kocasakal, Mehmet Sevigen ve İrem Çiçek‘in kesin ihraç talebi ile disipline sevk edilmesi ve ihraç gerekçeside, neymiş efendim  Boykota uymamışlar. Hangi boykot bu ? Sırf kendi sahtekarlıklarını perdelemek ve dikkatleri başka yöne çekmek için uydurdukları CNN Türk Boykotu. Dikkat edin hep gerçek ATATÜRK’çüler sudan bahanelerle CHP’den uzaklaştırılıyor. Ama ATATÜRK‘e Kefere diyen Mehmet Bekaroğlu halen CHP’de, Pkknın kurucularının ölümü için yas tutan Canan Kaftancıoğlu aynı şekilde halen CHP’de ve daha bir çok örneği var. Demekki amaç neymiş? Boykota uymadı gibi gerekçeler bahane. Asıl hedef ATATÜRK’cüler.

Hani kardeşim demokrasi ? Özellikle Kemal beye soruyorum: Sürekli dilinden düşürmediğin o demokrasi nerde? Demokrasi dediğin şey senin kendi çıkarların için uydurduğun şeylere uymayanları ihraç etmekmidir? Bumudur senin demokrasi anlayışın? İşin gücün fırıldak. Evet Kemal bey senden cevap bekliyorum. Tabi cevap verebilecek cesaretin ve kapasiten olmadığını çok iyi biliyorum, ama umut dünyası işte…

CNN Boykotuna uymadı deyipte ihraç talebinin halkta nasıl bir izlenim oluşturuğunu ve bu söylemin AKP’nin eline nasıl bir koz verdiğini düşündünüzmü hiç ? Yahu hiçmi aklınız yok sizin ?

CHP yönetimi yani  Kılıçdaroğlu ve saz arkadaşları, CNN Türk boykotuna uymadı diyerek, Ümit Kocasakal ve İrem Çiçek’i, Parti Yönetimi Gibi Düşünmüyorum dediği içinde Mehmet Sevigen’i ihraç talebi ile disipline sevk etmesi konusunda şu an halk ne düşündü? Yahu bu adamlar iktidar olsa en ufak bir şeyde demekki bizi vatadaşlıktan çıkaracaklar, kendilerini gibi düşünmediğimiz zaman bizi içeri atacaklar şekilde düşünce  oluşturdu haklın kafasında. Ayrca Akp’de yahu bakın bunlar şimdi böyle ise yarın iktidar olsalar insalara nefes aldırmayacak, kendi gibi düşünmeyen herkesi içeri alacak gibi söylemlerde bulunacak.

Ama tabiii bu Kemal bey ve çetesinin görevi CHP’yi bitirmek olduğunu için bu tip söylemler umurlarında bile değil hatta kasten ve bilerek yapıyorlar. Şu an seçim olsun ibreti alem için bütün seçmen CHP’ye oy versin yapılan seçimde CHP’nin oy oranı %100 olsun inanın Kemal bey yine CHP’yi iktidar yapmaz, kendini o koltukta tutacak kadar %20 22 civarında oyu alır kalan oyları götürür çöpe atar yakar yada ne bileyim Akp’ye verir. Sonrada alay eder gibi utanmadan demokrasi kazandı der çıkar işin içinden.  Çünkü Kemal beyin aslaa ve aslaa CHP’yi iktidara taşıma gibi bir düşüncesi olmadı, olmazda…

Yine Önemli bir nokta, daha önceki yazımdada belirtmiştim Kemal beyin kendisine tepki geldiği zaman hemen bir şeyleri bahane edipte milletin dikkatini başka yöne çekme taktiği… Bu gün yine aysını yaptı. Bahsettiğim ihraç olaylarını perdelemek için dikkatleri başka yöne çekmek için çıktı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sosyal medyadan 7 soru yöneltti, sorularda her zamanki aynı teraneler ve en dikkat çeken kısımıda ne zaman bir fırıldak çevirecek olsa hemen dikkatleri başka yöne çekmek için ya soru soruyor, ya boykot yapıyor ortaya bir şeyler atıyor. Yıllardır bu hep böyle oldu. Artık uyanın dostlar Kemal beyin asıl niyetini anlamanız daha ne yapması gerekiyor?  Çıkıpta açık açık ben ATATÜRK ve CHP düşmanıyım demesimi gerekiyor?

Yazar Hakkında

Adı Soyadı:

Mesleği:


Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp