Ana Sayfa Gündem, Politika 5 Ekim 2020

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin’den İstanbul Esnafına Ziyaret!

CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ GÜRSEL TEKİN, İstanbul’da halk ile bir araya geldi. İstanbul esnaf ziyaretine yaptığı ziyarette halk…

CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ GÜRSEL TEKİN, İstanbul’da halk ile bir araya geldi. İstanbul esnaf ziyaretine yaptığı ziyarette halk ile buluşan , halkın sıkıntı ve sorunlarını dinleyen Tekin halkın büyük ilgisi ile karşılandı.

CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ GÜRSEL TEKİN, İstanbul halk ile bir araya geldi. İstanbul esnaf ziyaretine yaptığı ziyarette  halk ile buluşan , halkın sıkıntı ve sorunlarını dinleyen Tekin halkın büyük ilgisi ile karşılandı.

İstanbul esnafı ile buluşan ve halkın sorunlarını dinleyen Gürsel Tekin şunları kaydetti ;

“Temel sorun şu şimdi biz 83 milyonuz ama 5,5 – 6 milyon kadar da misafirimiz var . Yani sonuç itibariyle buradaki yaşayan insanların , ülkeleri dini dili ırkı insandır bizim gibi yaşıyorlar Böylesi kritik bir dönemde Gürsel Tekin’in nasıl hakları varsa buradaki insanlarda aynı haklara sahip olması gerekiyor.”

Buradaki insanların çoğu  günü birlik işlerde çalışıyorlar !

“Emniyet verilerine baktığımız zaman tablonun çok vahim olduğunu görebilirsiniz. Diğer bir mesele asıl bizim kendimize dert edinmemiz gereken; Bir milyon yeni çocuk doğdu. Gelen altı milyon insanın ,şimdi bir milyon çocuğu oldu. Bu çocuklar Türkiye Cumhuriyeti Kimliği taşıyor. Bu çocuklar büyüdüklerinde bizim çocuklarımız gibi eğitimlerini alabilecek mi ? Sağlıklı beslenebilecek mi ? Bunlarda  ben uzun zamandır çaba sarfediyorum.” ifadelerini kullandı.

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp