Ana Sayfa Yazarlar 16.04.2020 90 Görüntüleme
Bakın Yıllar Önce ne demiş!..

Bakın Yıllar Önce ne demiş!..

Türkiye Siyaseti tarihinde başarısızlıkta çığır açmış olan, CHP yönetimini işgal etmiş çeteler tarafından haksız bir şekilde ihraç edilen, Ardahan Bağımsız Milletvekili Öztürk YILMAZ’ ın 16 Nisan Referandumu’na sayılı günler kala çekmiş olduğu bir video, Bay Kemal ve saz arkadaşlarının uyuyan koltuk sevdalısı kukla bir Muhalefet olduğunu Bay Kemal’in referandumu nasıl sattığını açıkça gösteriyor.

Meclis’ten geçirilecek olan bir yasayı senin engellemen hiç bir şekilde mümkün değil, sayı olarak düşük olduğun için o salonda senin bunu engellemen mümkün değil. Peki engellemeyeceğini bildiğin halde o salona gitmenin ne anlamı var?

Yine 16 Referandumu öncesi, Sayın Öztürk YILMAZ Genel Başkan Yardımcısı iken Kemal Bey’e referandum konusunda sayı olarak bu referandumu engellemenin imkansız olduğunu, bu yüzden halkı bilinçlendirmek için halka inilmesi gerektiğini söylese de Kemal Bey hiç oralı oralı olmadı.  Halkın gözünü boyamak için gidip kavga çıkardılar, kafalarına pet şişe yediler, pet şişe attılar vs. vs.  Yani göz boyamak için klasik yöntemler.

Devamında referandumu satmak için, ADALET ile uzaktan yakından hiç bir alakası olmayan Bay Kemal, adına ADALET dediği bir yürüyüş düzenleyerek milleti Ankara’nın dışına kaydırdı. Ama kendi parti mensubuna asla adaletli olmadı!

Bütün Bakanlıklar Ankara’da , YSK Ankara’da , Türkiye’nin kalbi Ankara iken, milleti toplayıp İstanbul’a yürütmek Kemal beyin amacını açık bir şekilde göstermiştir. ADALET yürüyüşü Kemal beyin koltuğunu sağlamlaştırmak ve referandumu satmak için düzenlenmiş bir senaryodan başka bir şey değildir.

Daha sonrasında baktılar ki Öztürk bey, Bay Kemal’in koltuğu için tehlike arz ediyor, Türkçe ezan konusunu bahane ederek Öztürk Bey’i ihraç ettiler. Neymiş efendim, partiye zarar veriyormuş.

Şimdi, ATATÜRK’e Kefere diyen Mehmet Bekaroğlu partiye zarar vermiyor, PKK’nın kurucuları öldüğü zaman onlar için yas tutan Canan Kaftancıoğlu partiye zarar vermiyor, Demokrasi maskesi arkasında, Nazlı Ilıcak gibi FETÖ’cülere sahip çıkan Bay Kemal partiye zarar vermiyor, babası Bay Kemal’i arayıpta oğlum FETÖ’cüdür onu aday yapma partiye sıkıntı olur diye uyardığı halde FETÖ’cü adamı aday yapan Bay Kemal partiye zarar vermiyor, PKK’yı öven Şerdil Dara Odabaşı, FETÖ’nün kanallarına sahip çıkan Özgen Nama,  yine FETÖ’nün kanallarına sahip çıkan, PKK destekçisi Tunç Soyer partiye zarar vermiyor, ATATÜRK’e hakaret eden PKK destekçici Kardelen Başak’ı belediyenin festivaline DJ olarak getiren Fatma Kaplan partiye zarar vermiyor ama, Öztürk Bey dil tartışmalarına istinaden bir kelime söyledi diye partiye zarar veriyor öyle mi ? Resmen AKIL TUTULMASI.  Beyinler bedenleri terk etmiş ama haberleri yok.

Öztürk Bey hiç bir zaman CHP’ye zarar vermedi, Öztürk Bey,  Bay Kemal’in koltuğu için tehlike arz ettiği için ihraç edildi. Para ile makam ile kandıramadılar, İŞİD’e kafa tutan, İŞİD’le çatışan bir adamı tehdit etmek zaten en büyük ahmaklıktır. Bunu bildikleri için böyle bir şeyi akıllarından bile geçirmediler. Ne yapalım? Ne edelim derken, haa bu ezana laf etti diye bahane ederek ihraç ettiler. Durum bu.

Şayet Bay Kemal’de, gurur, onur, yürek , ve kapasite varsa buyursun çıksın karşıma desin ki, yok arkadaş durum böyle değil sen yalan söylüyorsun desin.
Bunu benim yüzüme söylesin…
Buyursun yüreği varsa…
Salı’dan Salı’ya o kürsüye çıkıpta kuru sıkı atmakla olmuyor bu işler…

Artık uyanın ve gerçekleri görün…

 

Yazar Hakkında

Adı Soyadı:

Mesleği:


Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp