Ana Sayfa Gündem, Öztürk Yılmaz, Politika 12 Ağustos 2021

Ardahan’da Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’a coşkulu karşılama!

Ardahan’da hemşehrileri tarafından coşkulu bir şekilde karşılanan Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz partisinin il başkanlığının açılışını yaptı.

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz coşkulu bir kalabalık ile partisinin Ardahan il başkanlığının açılışını gerçekleştirdi. Genel Başkan Yılmaz il başkanlığı açılışında yaptığı kısa konuşmada önemli ifadeler kullandı.

BUNDAN SONRA TÜRKİYE’DE SİYASET DEĞİŞECEK

“Bundan sonra Türkiye’de siyaset değişecek” diyen Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “Biz 30 ilde teşkilat kurduk inşallah en kısa sürede 41 ilde teşkilatlanarak Yenilik Partimizi büyük kongreye götüreceğiz.Ben konuşunca karınları ağrıyor. Ben devletin içinden geldim, siyaseti biliyorum da konuşuyorum, siz nerden geldiniz de neyi biliyorsunuz da konuşuyorsunuz. Biz koyun değiliz. Yenilik Partisi ile ülkemizde yeni bir dönemin başlamasını sağlayacağız.” dedi.

GENEL BAŞKAN YILMAZ’A VATANDAŞLARDAN SEVGİ GÖSTERİSİ

Çok sayıda vatandaşın ve partilinin katıldığı Ardahan İl Başkanlığı açılışında Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz’a vatandaşlar sevgi gösterilerinde bulundu. Genel Başkan Öztürk Yılmaz’ı gören vatandaşlar evlerinin balkonlarından el sallayarak Yılmaz’ın Ardahan’a gelişini kutlarken, bazı vatandaşlar ise sevgilerini Genel Başkan Yılmaz’a sarılarak gösterdi.

İlginizi çekebilir

İstenilen ceza belli oldu

İstenilen ceza belli oldu

Tema Tasarım |
Telefon
WhatsApp