12° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

ANKARA’NIN ALTINDAĞ İLÇESİ SANAYİ SİTESİH

Yazarlar - Ocak 8, 2020 04:17 A A

ANKARA’NIN ALTINDAĞ İLÇESİ SANAYİ SİTESİ

Siteler Ankara’nın Altındağ ilçesine bağlı bir semttir. 1960’lı yıllarda kurulan siteler, Türkiyenin ilk ve en köklü mobilya sanayi bölgesi olup Türkiye’deki mobilya sektörünün lokomotifi konumundadır.

7/Ocak/2020 günü saat 15.30’a gelirken TBMM’SİNDEN Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz’ın, liderliğinde iki basın danışmanı bayan, “Hepimiz Buradayız Oluşumu”na gönül vermiş bir adam ve ben htt://turkiyesiyaseti.com da yazan Mehmet Kırmızıgül, Liderimiz Yılmaz’ın hususi taksisiyle hemen hemen tamamı suriyeli’lerden oluşan Sanayi Sitesine geldik. Bizi “Hepimiz Buradayız Oluşumu” na gönül vermiş, siteyi bilen bir vatandaş karşıladı. Suriyelilerin çalıştırdığı iş yerlerini geziyoruz. Liderimiz Yılmaz, keskin bakışlarıyla ve kendine has uslubuyla yaşları 30,40 arasında olan 3,4 Suriyeli vatandaşın çalıştırdığı bir manavda manavcıya soruyor;

Liderimiz Yılmaz;” nereli’siniz?” Ülkeniz Suriyeye dönmeyi düşünüyor musunuz?

Manavı çalıştıran 3,4 kişiden biri;”kimsin sen?”

Liderimiz Yılmaz;”sert bir dille polisim” dedi.

Az önce birkaç adımla liderimiz Yılmaz’ın üzerine doğru gelerek kimsin sen diyen Suriyeli, liderimiz Yılmaz’ın sert bir dille polisim demesi ile yerinde sabitleşen korkak suriyeli;” suriyelili’yiz , Türkiye den memnunuz” dedi.

6,7 işyeri gezdik her yer her taraf suriyeli. Çok az Türk vatandaşına rastladık. Türk vatandaşı işsiz, Türk vatandaşı Suriyeli iş adamlarına muhtaç olmuş, bizi namerte muhtaç edenlere yazıklar olsun.

Daha sonra liderimiz Yılmaz sokakta basın toplantısı yaptı. Özetle;” iktidarın aymazlığı vatandaşlarımızı, Suriye vatandaşlarına muhtaç etmiştir. İktidara geldiğimizde Türkiye’ye gelen bütün göçmenler, kayıtsız şartsız üç ay içerisinde ülkelerine geri gönderilecektir” dedi.

Güzel ülkemizin güzel insanları, bu durum Türkiye evreninden sadece bir örneklem. Düşününüz ülkemizin pek çok il ve ilçelerinde özellikle İstanbul, Ankara, Hatay’da yoğunlaşmış mülteci ve göçmenlerin Türkiyrde’ki toplam sayısı 4 milyona yaklaşmaktadır. İş tutmuşlar, mesken tutmuşlar.

Yüzbinlerce yarın nasıl karnımı

doyururum diye düşünen vatandaşlarımız varken. Çoğunluğunu Suriyelilerin oluşturduğu göçmenler, bir yandan ülkemizi fakirleştirirken diğer yandan da güvenlik sorunu oluşturmaktadırlar. Ülkelerini savunmayan, ülkelerinden kaçan bu korkaklar yarın Türkiye’ye potansiyel bir tehdit oluşturacakları şimdiden bilinen gerçeklerdir.

Güzel ülkemizin güzel insanları ” Hepimiz Buradayız Oluşumu” na neden katıldığımı belirteyim;

16 Nisan 2016 tarihinde yapılan Anayasa değişikliği ile demokratik sistemi ortadan kaldıran ve tüm güçleri tek bir kişide toplayan TEK ADAM yönetiminden geldiğimiz noktada milletimizin çoğunluğunun rahatsız olduğu gibi ben de çok rahatsızım.

Atatürk’ün;”benim en büyük eserim dediği Cumhuriyet” sayesinde;

Eski Cumhurbaşkanı rahmetli Demirel, Özal, Ecevit, Erbakan ve AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğanı yaşadık.

TEK ADAM yönetimi, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu na ve “Hepimiz Buradayız Oluşumu”na liderlik yapan Öztürk Yılmaz’a, Cumhurbaşkanı olma yollarını kapatmıştır.

Ülkemizde ki kötü yönetim beni, yeni bir lider arayışına yöneltti;

Liderimiz Yılmaz’ın, özgeçmişini internetten öğrendim. ODTÜ Uluslararası İlişkiler mezunu olması girdiği sınavlarda başarılı olması, bir çok ülkede Büyükelçilik görevlerinde bulunması, devlet ve dünya tecrübesi daha önemlisi CHP’Sİ Grup Başkanvekilliği görevinde bulunurken hak ihlallerine karşı hakkı savunması beni, liderimiz Yılmaz ile tanışmaya yõneltti.

18. Aralık. 2019 günü TBMM’SİNDE ” Hepimiz Buradayız Oluşumunun Lideri Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, ile makamında parti hazırlık çalışmaları konusunda 30 dakika görüştük. Sonuç olarak şahsında Türk Milletinin Kimliğini gördüğümü , ülkemizin içinde bulunduğu şartlar itibarıyla daha çok vatandaşımız kendisini tanıdıkça ve biz daha çok çalıştığımızda Asil Türk Milletine hizmet etme yolunda başarılı olacağımızı vurguladım.

Yılmaz’ın Liderliğinde grup olarak Altındağ Sanayi Sitesinden ayrıldıktan sonra hasta bir vatandaşımızın evine geçmiş olsun demek için misafir olduk. Liderimizin hasta ile doktoru ile ve ailesi ile kurduğu iletişim benim ,”Hepimiz Buradayız Oluşumuna” katılamama ne kadar isabetli karar verdiğimi teyit etti. Konuyu özetlemek gerekirse hastaya attığım mesajda dedim ki;”SN. Milletvekili buradayken hastalığın yüzde 50’sini iyileştirdi. Kalan yüzde ellisi’de seninle doktor arasındaki ilişkiye bağlı, hastalığı yeneceğine şüphem yoktur.”

Bir lider ki vatandaşın dertleriyle dertleşir.

Bir lider ki vatandaşın kişisel tercihlerine saygılı olur.

Bir lider ki göçmenlere değil, bu toprakların adamına sarılır.

İşte o zaman o lideri Asil Türk Milleti baş tacı yapar

 1. Bu duygu ve düşüncelerle kendinizle, ailenizle, ülkemizle ve dünya ile barışık kalınız. Efenfiler.
Yazarlar - 04:17 A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  NEDEN “YENİLİK”…?
  NEDEN “YENİLİK”…? . “BİSMİLLAH” dedik… Önce “HEPİMİZ BURADAYIZ” diye… Ortaya çıktık… . Dağılmış ve Saflara ayrılmış… Birlik beraberliği bozulmuş… Irksal ve dinsel olarak… Bin parçaya bölünmüş olan… BÜYÜK TÜRK MİLLETİNİN TAMAMININ… Kırmızı çizgilerimiz hariç kalmak kaydıyla… Birliğini ve beraberliğini yeniden ve de… Çok daha möhkem bir şekilde… Sağlamak amacıyla ayağa kalktık ve dikildik… . “BİSMİLLAH” […]
 • 02
  CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin : Son 27 yılın En Değersiz TL’si
  CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin Merkez Bankası (TCMB) eylül ayına ilişkin reel efektif döviz kuru endeksi verilerine ilişkin açıklamlarda bulundu. . CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin ; Merkez Bankası (TCMB) eylül ayına ilişkin reel efektif döviz kuru endeksi verilerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Türk Lirası’nın değeri Ocak 1994 yılından bu yana en düşük seviyesine gerilediğini  ifade […]
 • 03
  Türkiye’de eğitimle ilgili sorunlar bitmek bilmiyor
  Hükümet bu sorunları çözmekte yetersiz kalıyor. Bu konu ile ilgili yaptığım çalışmalar maalesef üzücü. Sorunları somut olarak ortaya çıkarmak için öğretmen olan bir dostumu aradım. Eğitimde yaşanan sorunları bana anlatmasını istedim. Değerli dostumun bana gönderdiği yazıyı değiştirmeden sizlere aktarıyorum. Online eğitim yaşadığımız şu süreçte hiç yoktan iyi dediğimiz. Kimi zaman havanda su dövdüğümüz bir uygulama.. […]
 • 04
  Yenilik Partisi UMUTTUR
  Yenilik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Elveda Tanık, sosyal medya hesabınde yaptığı açıklamada;  “Yenilik Partisi umuttur, cesarettir, mücadeledir, bilgidir, merhamettir, şefkattir, kararlılıktır, hukuktur, adalettir, sevgidir, eğitimdir, üretimdir, topraktır, vatandır, eşitliktir, candır, aynı şemsiye altında birlik ve beraberlik içinde olmaktır, liyakattır, ahlaktır, ekmektir, havadır, sudur, bir lokmayı paylaşmaktır, ülkesine sahip çıkmaktır, özğürlüktür, bağımsızlıktır, aydınlıktır, zenginliktir, doğruluk dürüstlüktür, […]
 • 05
  Yılmaz Yine Haklı Çıktı, Bakın 1 Hafta Önce Ne Demişti?
  Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, Rusya’nın gözlemci gönderme hamlesini , 1 hafta önce katıldığı bir programda öngörerek dile getirmişti.
Lig Seçiniz
TAKIMLAR O G B M A Y Av P
1.Alanyaspor431011 1+1010
2.Fenerbahçe42204 2+28
3.Karagümrük42118 4+47
4.Galatasaray42115 2+37
5.BB Erzurumspor42116 4+27
6.Antalyaspor42114 2+27
7.Hatayspor42113 6-37
8.Göztepe41308 4+46
9.Kasımpaşa42023 2+16
10.Kayserispor42023 5-26
11.Konyaspor31204 1+35
12.Trabzonspor41215 505
13.Sivasspor31112 3-14
14.Gençlerbirliği31111 2-14
15.Beşiktaş41125 7-24
16.Yeni Malatya41123 7-44
17.Gaziantep FK40316 8-23
18.Ç. Rizespor40222 5-32
19.Denizlispor40221 6-52
20.MKE Ankaragücü30121 3-21
21.Başakşehir40130 6-61

HAVA DURUMU

20 Ekim 2020 SALI
11°
 • ÇAR °
 • PER °
 • CUM °